959,99 

Generator pary Zelmer Healthy ZIS8700

Wiesz co sprawia że prasowanie jest skuteczniejsze i przez to szybsze? To połączanie duże ilości pary i ciepłej stopy. W generatorze pary Zelmer ZIS8700 Healthy jest zamontowany bojler, którzy dzięki mocy 2600 Watt wytwarza duże znaczne ilości pary i wyrzuca je przy ciśnieniu 8 bar. W trybie zwykłym jest to do 150g/min, a w uzupełniającym aż 700g/min. Takiej sile nie oprą się nawet grube, skomplikowane tkaniny, a Ty możesz się cieszyć czasem wolnym.

Zelmer ZIS8700 para

Dla bezpieczeństwa Twojej garderoby stopa zawsze nagrzewa się do tej samej, niewysokiej temperatury. Dzięki temu nie musisz się zastanawiać jaki poziom jest bezpieczny dla jakich tkanin. Unikasz też ryzyka przypalenia, a tkaniny na długo pozostają w bardzo dobrym stanie. Jeżeli chcesz wyprasować zamsz lub sztruks, możesz całkowicie odciąć wyrzut pary, czyli skorzystać z funkcji prasowania na sucho. Ubrania, które mogą się wyświecać, wygładzisz w pionie, bez dotykania materiału stopą. Stopa ceramiczna Diamond 4D PROslide jest nie do zdarcia – możesz prasować ubrania z napami, guzikami czy zamkami, bez obaw o powstanie rys. Przemyślany układ kanalików i otworów parowych ulepsza rozprowadzanie pary. Czy przytrafiło Ci się kiedyś że ze stopy wyciekła woda i zbytnio zamoczyła ubrania? Z Zelmer ZIS8700 to się więcej nie powtórzy. Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na Twoją garderobę. Możesz śmiało prasować w niskiej temperaturze, nie martwiąc się o ewentualne nacieki. System CALC’nCLEAN to skuteczny sposób na walkę z kamieniem. Szkodliwe osady zbierane w osobnym zbiorniczku. Gdy będzie pełny, na wyświetlaczu zapali się lampka kontrolna. Wtedy wystarczy, że użyjesz programu Calc’nClean i po kłopocie. Osady zostaną usunięte – stacja będzie oczyszczona, a jej żywotność przedłużona.

Zelmer ZIS8700 stopa

Pojemność zbiornika na wodę to 1,4l – wystarczająco na dłuższą sesję prasowania. Zelmer ZIS8700 HEALTHY posiada wiele nieprzecenionych funkcji. Pierwsza to tryb ECO – obniża ilość pary i pobieranej energii. Funkcja Auto-off pilnuje, aby wyłączyć produkt, gdy nie jest używany. Technologia Healthy, wykazuje skuteczność 99,99% w eliminacji wirusów i bakterii. Możesz łatwo dezynfekować małe ubranka swojego dziecka oraz pościel. Jest to świetne rozwiązanie dla alergików. Przewód elektryczny ma długość 1,7m.

Specyfikacja: Zelmer ZIS8700 Healthy

Marka:

Zelmer

Moc:

2600 W

Ciśnienie:

8 bar

Para podstawowa:

150 g/min

Para dodatkowa:

700 g/min

Pojemność zbiornika:

1.4 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8003705118089