171,00 

Żelazko Tefal FV8066 Puregliss

Ludzie przeważnie dzielą się na tych, którzy lubią prasowanie i uważają tą czynność za relaksującą, i tych, którzy unikają tego obowiązku jak ognia. Żelazku Tefal FV8066 Puregliss nie oprą się nawet najtrudniejsze zagniecenia, dlatego nawet osoby stroniące od prasowania poczują ulgę gdy skorzystają z tego urządzenia. Główną rolę gra oczywiście para – jej podstawowe natężenie to 50 g/min, a boost to 280 g/min, a to jedna z wyższych wartości dostępnych na rynku. Teraz to wszystko masz w zasięgu ręki.

tefal-fv8066e0_2

Masz do wyprasowania ubrania z różnych materiałów i obawiasz się że osiągnięcie odpowiedniej temperatury stopy pomiędzy zmianą ubrań może zająć wieki? Nie podobnego. Model ten dysponuje imponującą mocą aż 3000 W, która zapewnia szybkie nagrzewanie stopy do wyznaczonego poziomu. Stopa Durilium Airglide ma opcje samoczyszczenia, a więc konserwacja produktu jest zredukowana do minimum.

tefal-fv8066e0_3

Powłoka jest katalityczna i posiada dodatkową funkcję blokady kapania, która umożliwia wygodną pracę bez ryzyka poplamienia ubrań. Aby odświeżyć firany albo długą sukienkę, nie musisz już rozkładać topornej deski. Żelazko Tefal FV8066 Puregliss wyrzuca strumień pary również w pionie, co przydaje się do wygładzania tkanin bezpośrednio na wieszaku. Jest to świetne rozwiązanie, które dla wielu osób przypadnie do gustu. Funkcja strażaka dba o bezpieczeństwo przed przypaleniem tkanin oraz przed wywołaniem pożaru poprzez ewentualne przegrzanie produktu.

Specyfikacja: Tefal FV8066 Puregliss

Marka:

Tefal

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

280 g/min

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040086490