136,49 

Parownica Cecotec SmoothForce 3000 UltraSteam

Nieestetyczne zmarszczenia i fałdy mogą zniszczyć wygląd nawet najbardziej eleganckiej garderoby i uczynić ją niechlujną. Dzięki parownicy do ubrań Cecotec SmoothFroce 3000 UltraSteam nie musisz już za każdym razem włącz deski do prasowania, gdy tylko pojawią się jakieś nierówności. Dzięki ergonomicznym wymiarom i możliwości wygładzania tkanin w pionie, omawiane urządzenie stanie się Twoim niezastąpionym pomocnikiem w walce z zagnieceniami. Moc 1200 Watt i 25g/min pary gwarantują szybkie i dobre efekty.

Cecotec SmoothForce 3000 UltraSteam — kopia

Dzięki dużemu ciśnieniu 2 bar i ciągłemu generowaniu pary na wspomnianym poziomie 25 g/min, parownica do ubrań Cecotec SmoothForce 3000 Ultrasteam sprawia że para wnika głęboko we włókna, a to gwarantuje szybkie i wydajne prasowanie. Co więcej, specjalna nasadka z włosiem umożliwi Ci bezpieczne prasowanie materiałów delikatnych, bez obawy o ich uszkodzenie lub wyświecenie. Z kolei ergonomiczna, lekka konstrukcja i możliwość wyboru trybu pary – na żądanie lub z wyrzutem ciągłym, ułatwi Ci pracę, zapobiegając szybkiemu zmęczeniu. Jednym z ważnych plusów prasowania parą jest to, że w jego trakcie nie tylko eliminujesz fałdy i zagniecenia, ale też zabijasz bakterie na powierzchni materiałów, przez co ubrania, a nawet firany i zasłony stają się idealnie zdezynfekowane. To samo dotyczy wszystkich obić tapicerskich i foteli w Twoim samochodzie. Duży zbiornik i długi, bo 3-metrowy kabel, pozwalają na wygodne prasowanie bez ograniczeń w ruchach. Użycie parownicy Cecotec SmoothForce 3000 UltraSteam staje się prawdziwą przyjemnością!

Cecotec SmoothForce 3000 UltraSteam parownica

Cecotec SmoothForce 3000 UltraSteam jest wyposażony w mechanizm AntiCalc, który zapobiega osadzaniu się cząsteczek kamienia w otworach parowych. Taka funkcjonalność przedłuża wysoką skuteczność, bezawaryjność i zapewnia doskonałe rezultaty nawet po wielu miesiącach użytkowania. Duży zbiornik o pojemności 700 ml umożliwia długą, nieprzerwaną pracę. Już nie masz co chwilę konieczności przerywania prasowania, by dolać wody.

Specyfikacja: Cecotec SmoothForce 3000 UltraSteam

Marka:

Cecotec

Moc:

1200 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

700 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8435484055017