128,99 

Żelazko Cecotec Fast&Furious 5010 Vital

Masz już dosyć żelazek, które mimo wielokrotnego przesuwania po tkaninie nadal nie są w stanie usunąć zagniecenia? Wcale się nie dziwimy. Z żelazkiem Cecotec 510 Fast&Furious Vital nie będziesz mieć takiego problemu. Bazowy, ciągły wyrzut pary to 55 g/min, a boost to 200g/min. Z taką siłą masz wielką szansę osiągnąć oczekiwane rezultaty prasowania już za pierwszym przesunięciem stopy po tkaninie! Moc 2600 Watt to odpowiednia wartość do prędkiego osiągnięcia ustawionej temperatury stopy.

cecotec-fast-furious-5010-vital_3

Manualnie obsługiwany termostat pozwoli Ci świadomie dobrać odpowiednią temperaturę prasowania – nie za niską, ale i nie za wysoką, aby nie przypalić i nie zniszczyć ulubionych ubrań. Opcja prasowania w pionie to świetne rozwiązanie aby zadbać o garderobę, której nie da się lub nie można rozłożyć na desce – np. spódniczki z plisami lub marynarka eleganckiego garnituru. Już nie musisz nosić ważnych ubrań do pralni chemicznej.

cecotec-fast-furious-5010-vital-2

Sporą zaletą żelazka Cecotec Fast&Furious 5010 Vital jest jego stopa – ceramiczna, ze zwężanym czubkiem i znaczną ilością otworów parowych różnej wielkości. Wszystko po to, aby jeszcze skuteczniej rozprowadzać i wtłaczać parę we włókna i prostować materiały. Funkcja strażaka odcina prąd jeżeli produkt nie jest używany przed dłuższą chwilę – dzięki temu oszczędzasz energię elektryczną i unikasz przegrzania i zepsucia się urządzenia.

Specyfikacja: Cecotec FastFurious 5010 Vital

Marka:

Cecotec

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

55 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8435484055215