629,00 

Żelazko Philips Azur Elite GC5036/20

Innowacyjne, sprytne i funkcjonalne. Takie jest właśnie żelazko Philips GC5036/20 o mocy 3000 W i strumieniu pary o sile 70g/min. Łatwo nim wyprasujesz nawet średnio grube i mocno zagniecione materiały. W trudniejszych sytuacjach skorzystasz z ekstra wyrzutu pary o mocy 260 gram. Szybko się nagrzewa i jest gotowe do pracy w raptem kilka minut. Będziesz mieć naprawdę dobry sprzęt prasujący do dyspozycji. Nastaw się na lekką pracę i dobre efekty.

Philips GC5036-20 Azur Elite prasowanie

Żelazko Philips GC5036/20 posiada technologię OptimalTEMP, która zapewnia jedną temperaturę stopy i 100% bezpieczeństwa dla wszystkich tkanin przeznaczonych do prasowania. Możesz prasować ubrania z dżinsu, kaszmiru i jedwabiu, bez konieczności sortowania ubrań. Kolejna innowacyjna technologia, Dynamiq, zapewnia automatyczne wykrywanie kiedy urządzenie jest w ruchu i uwalnia dopasowaną ilości pary do wykonywanych ruchów. Prasowanie będzie bardziej komfortowe również dzięki wytrzymałej i o bardzo dobrym ślizgu stopie – SteamGlide Advanced. Ma ona ergonomiczny kształt i dużo otworów parowych. Posiada powłokę z tytanu i 6-warstwową powierzchnię, która ułatwia sunięcie po tkaninie a przez to szybsze prasowanie. Stopa nie zahacza o materiały, nie przywiera do nich, jest łatwa w czyszczeniu i odporna na zarysowania, nawet gdy niechcący przejedziesz nią po guzikach czy suwakach. W żelazku Philips GC5036/20 zintegrowany jest pojemny i przezroczysty pojemnik na wodę – ma aż 350ml. Dzięki szerokiemu wlewowi, łatwo uzupełnisz go bieżącą wodą z kranu, bez kłopotliwego rozlewania. Szybko i wygodnie usuniesz również szkodliwy kamień. Funkcja Quick Calc Release zapobiega blokowaniu otworów parowych i zapewni dobrą żywotność sprzętowi. Cały proces odkamieniania jest szybkie – trwa około 15 sekund.

Philips GC5036-20 Azur Elite odkamienianie

Urządzenie do prasowania Philips jest funkcjonalne pod każdym względem. Specjalna blokada zapobiega wyciekom, aby nie poplamić Twoich ubrań. Nie ma przecież nic bardziej frustrującego niż przymus wrzucenia świeżo wypranej odzieży z powrotem do kosza na pranie ze względu na powstałe wycieki. Kabel daje dużą swobodę ruchów podczas prasowania, ponieważ ma aż 12,5 m długości. Funkcja strażaka samoczynnie wyłączy sprzęt jeżeli będzie w bezruchu przez 30 sekund leżąc na desce.

Specyfikacja: Philips GC5036/20 Azur Elite

Marka:

Philips

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

70 g/min

Para dodatkowa:

260 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8710103828938