449,00 

Philips Azur DST8050/20

Jeśli oczekujesz najlepszych efektów podczas każdego prasowania, to żelazko Philips DST8050/20 jest stworzone właśnie dla Ciebie. Jego wynosi 3000 W i przekłada się na bardzo krótki czas nagrzewania i gotowości do pracy. Ciągły wyrzut pary 85 g/min i intensywne uderzenie pary do 260 g/min stwarzają najlepsze warunki prasowania – od najbardziej delikatnych po najgrubsze tkaniny. Na czym polega inteligentne prasowanie, o którym informuje producent? Wiele funkcji zostało zautomatyzowanych. Pierwsza to OptimalTEMP, czyli brak regulacji temperatury.

Jedna, uśredniona temperatura będzie bezpieczna dla wszystkich tkanin, a Ty nie musisz już sortować ubrań ze względu na skład czy grubość. Druga technologia warta uwagi to DynamiQ, technologia która automatycznie wyrzuca parę gdy tylko urządzenie jest w ruchu. Prasowanie ubrań stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Tytanowa stopa żelazka Philips DST8050/20 Azur charakteryzuje się znaczną twardością i łatwością czyszczenia. Duża zaletą jest to, że wykazuje doskonały poślizg niezależnie od rodzaju lub grubości prasowanych materiałów. O bezpieczeństwo Twoich tkani zadba funkcja blokowania kapania, która wychwytuje każdą ewentualną kroplę wody która dotarła do stopy i zamienia ją w parę. Philips DST8050/20 uwalnia się od koszmaru związanego z pojawianiem się ciemnych zacieków na tkaninie podczas prasowania. Powoduje je osadzający się kamień zawarty w twardej wodzie, ale funkcja Calc’n’Clean zawczasu wychwytuje drobinki wapienne i gromadzi w specjalnej szufladce. Dzięki temu drobinki nie niszczą urządzenia ani nie wypadają razem z wodą na Twoją odzież. Usunięcie zebranych drobinek trwa tylk0o 15 sekund!

Philips DST8050-20 żelazko

Jeżeli w pośpiechu szykujesz się do wyjścia i zależy Ci na czasie, to masz możliwość prasowania ubrań wiszących na wieszaku. Nie musisz już tracić czasu na rozkładanie deski. Pionowy wyrzut pary pozwoli Ci też na wygładzenie i odświeżenie firanek lub zasłon. Dzięki temu model ten zdecydowanie zachwyci Cię swoim perfekcyjnym działaniem.

Specyfikacja: Philips DST8050/20 Azur 8000

Marka:

Philips

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

85 g/min

Para dodatkowa:

260 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8720389004681