659,99 

Generator pary Tefal Pro Express GV7810

Prasowanie przeważnie nie należy do ulubionych zajęć, ale generator pary Tefal GV7810 Pro Express ma szansę to zmieniać. Jego funkcjonalności i bardzo dobre parametry podnoszą jakość prasowania oraz skracają jego czas – w porównaniu do tradycyjnego żelazka parowego nawet o połowę! Stacja wykazuje moc 2400W. Siła wytwarzania pary to 120g/min, a dodatkowy wyrzut pary wynosi 430 g/min. Ciśnienie wyrzucanej pary to 6.6 bara.

Tefal GV7810 Pro Express stacja pary

Stacja pary GV7810 posiada 3 poziomy ustawienia pary i temperatury które dobierasz do rodzaju tkaniny, by je bezpiecznie prasować, bez ryzyka przypalenia. Urządzenie umożliwia także prasowanie w pionie. Silna para wyrzucana ze stopy zastępuje konieczność przyciśnięcia tkaniny do deski aby ją skutecznie rozprostować. Można efektywnie wyprasować koronki, plisy lub wiszące już firanki, bez niszczeniach ich naturalnych i pożądanych kształtów.

Tefal GV7810 Pro Express generator pary calc collector

Stopa w Tefal GV7810 to Durilium AirGlide – najwyższy model spośród wszystkich powłok Tefal. Dzięki niej żelazko gładko sunie po tkaninie, a twoja dłoń się nie nadwyręża. Jest opływowa, wyprofilowana i posiada otwory parowe na całej powierzchni. Posiada też mechanizm Autoclean, czyli samoczyszczenia. Kabel parowy, łączący podstawę generatora ze stopą żelazka zapewnia wygodę i dużą swobodę działania, gdyż wynosi 1,8m.

Z Tefal GV7810 możesz prasować bez lęku o ubrania dzięki unikalnemu, podwójnemu systemowi ochrony: system Protect zapobiega wyciekom i powstawaniu plam przekształcając pozostałe w stopie kropelki wody w parę, a szufladka Calc Collector ułatwia usuwanie kamienia z wnętrza boilera. Jedyne co musisz robić to regularnie ją wyjmować i opróżniać, by podtrzymać czystość i wysoką wydajność urządzenia.

Model Tefal GV7810 ma automatyczną funkcję „On/Off” i wyłączy ja po kilku minutach bezruchu. Blokada stopy daje bezpieczeństwo i wygodę podczas przenoszenia. Przewód na parę można wygodnie zwinąć wokół podstawy generatora pary. Wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,6l można wyjąć i uzupełnić w każdym momencie, co jest bardzo praktyczne i wygodne podczas długich sesji prasowania.

Specyfikacja: Tefal GV7810 Pro Express

Marka:

Tefal

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6.6 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

430 g/min

Pojemność zbiornika:

1.6 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040065716