2 499,99 

Generator pary Philips PerfectCare 9000 PSG9050/20

Stacja pary Philips PSG9050/20 series 9000 to model o najwyższych parametrach wytwarzania pary na rynku – ciągły wyrzut pary wynosi 180 g/min a dodatkowy wyrzut pary to 750g/min. Para wtłaczana jest w tkaniny pod ciśnieniem 9 barów. Takim parametrom nie oprze się żadne zagniecenie, nawet na grubym jeansie lub wełnie. Stacja wykazuje moc 3100 Watt, co gwarantuje szybkie podgrzewanie wody oraz przemienianie jej w parę. Urządzenie jest gotowe do pracy w zaledwie 2 minuty.

Philips PSG9050-20 ciśnienie

Generator pary Philips PSG9050/20 posiadaj najwięcej zaawansowanych technologii. Pierwsza z nich to wbudowana kamerka i funkcja ActiveSense, które to rozpoznają prasowaną tkaninę, aby następnie dobrać do niej najlepszą kombinację intensywności pary i temperatury. Takie udogodnienie skraca czas prasowania i eliminuje konieczność sortowania ubrań przed prasowaniem. Czujnik DynamiQ wykrywa ruchy stopy stacji pary i automatycznie uwalnia parę.

Philips PSG9050-20 stopa

Stopa w PSG9050/20 to SteamGlide Elite – najlepsza z powłok Philips. Podstawa ze stali szlachetnej jest 2x twardsza niż zwykłe aluminiowe stopy, a dodatkowa 6-warstwowa powłoka z tytanowej warstwy płynnie przesuwa się po tkaninie, pozwalając na szybsze prasowanie. Niewielka waga stopy urządzenia sprawia, że jest ona idealna do prasowania wymagających ubrań jak koronki czy falbanki w pozycji pionowej, nawet na wieszaku.

Zbiornik wody jest duży, ma pojemność 1,8 l. Jest odłączany i może być bardzo szybko napełniony wodą z kranu. Gdy zacznie brakować wody, zaświeci się odpowiednia dioda i uruchomi sygnał dźwiękowy. Funkcja odkamieniania Easy De-Calc Plus na bieżąco przechwytuje i gromadzi cząsteczki kamienia aby nie osadziły się na wewnętrznych elementach generatora ani nie przedostały się wraz z parą na prasowane ubrania. Co pewien czas dioda powiadomi o konieczności opróżnienia zbiorniczka z zebranym kamieniem.

Przewód parowy jest bardzo długi – ma 1.8m, co zapewnia dużą swobodę ruchów. Po skończonej pracy możesz owinąć kabel wokół podstawy, aby się nie plątał. Praktyczna blokada mocująca stopę do bazy zapewnia bezpieczne i łatwe przenoszenie – możesz to zrobić nawet jedną ręką. Funkcja strażaka dba o podwyższony poziom bezpieczeństwa gdy zostawisz żelazko na desce lub zapomnisz wyłączyć wyłączyć je z gniazdka – po dwóch minutach bezruchu automatycznie odetnie dopływ prądu.

Specyfikacja: Philips PSG9050/20 PerfectCare 9000

Produkt:

Generator pary

Marka:

Philips

Moc:

3100 W

Ciśnienie:

9 bar

Para podstawowa:

180 g/min

Para dodatkowa:

750 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

EAN (GTIN):

8710103931515