1 085,00 

Braun CareStyle 7 Pro IS7282BL

Generator pary Braun CareStyle 7 Pro IS7282BL zapewnia świetne efekty prasowania w ekspresowym tempie. Jak to się dzieje? Duże ilości pary – 125 g/min jako wartość podstawowa i 400 g/min w opcji dodatkowej – wnika pod wysokim ciśnieniem w głąb tkaniny i szybko usuwa zagniecenia. Ciśnienie wynosi 6.8 bar, a więc jest w stanie przeniknąć nawet przez kilka warstw materiału. Z taką pomocą bez problemu rozprostujesz różnego typu zagniecenia. Z pomocą generatora pary Braun IS 7282 BL prędko i sprawnie odświeżysz tkaniny także w pionie, gdy spieszysz się tuż przed wyjściem z domu.

Braun IS7282BL para

Tryb iCare automatycznie ustawia jedną, bezpieczną i odpowiednia do różnych rodzajów tkanin temperaturę. Już nie musisz czekać zirytowana na nagrzanie lub wychłodzenie się stopy gdy po wyprasowaniu jeansów chwytasz jako następną satynową bluzkę. Technologia iMode ułatwia obsługę, ułatwiając wybór optymalnych ustawień pary poprzez uchwyt stopy. Tryb Eco pozwala obniżyć ilość pary i pobór prądu, a tryb boost odpowiednio go zwiększyć, by szybko wygładzić zagniecenia na grubych tkaninach. Stopa lekko sunie po ubraniach dzięki innowacyjnej powłoce o dobrym poślizgu – EloxalPlus. Warstwa z eloxalu jest 2x twardsza od stali nierdzewnej, co daje wyróżniającą się trwałość na lata. Wygięcie końcówki stopy sprawia że ta lekko sunie po wszystkich „przeszkodach”, takich jak kieszenie i guziki, bez zahaczania o nie. Dzięki temu skończysz prasowanie znacznie szybciej niż dotychczas.

Braun IS7282BL prasowanie

Pojemny, 2-litrowy zbiornik na wodę mieści jej więcej niż prawie każda stacja pary dostępna na rynku. To pozwala zaoszczędzić sporo czasu na wędrówki do kranu. Dla pełnej wygody uzupełniania wody zbiornik jest przezroczysty i wyjmowany. Innowacyjny system antywapienny Ultimate FastClean dba o czystość bojlera, przewodu parowego i stopy. Zachowanie ich dobrego stanu eliminuje ryzyko tworzenia plam na garderobie oraz zapewnia niezawodną pracę urządzenia. Tryb ProSteam gwarantuje ciągły, nieprzerwany i zwiększony wyrzut pary przez 30 sekund – bez potrzeby przytrzymywania przycisku palcem.

Specyfikacja: Braun CareStyle 7 Pro IS7282BL

Produkt:

Generator pary

Marka:

Braun

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

8 bar

Para podstawowa:

180 g/min

Para dodatkowa:

600 g/min

Pojemność zbiornika:

2 l

EAN (GTIN):

8021098001016