1 399,00 

Generator pary Tefal Pro Express Vision GV9820

Pierwsze urządzenie do prasowania, które naprawdę Cię zaskoczy. Generator pary Tefal GV9820 jest jednym z produktów, które posiadają aktualnie najwyższe parametry mocy. Ciśnienie to rekordowe 9 bar. Ilość wytwarzanej pary w trybie ciągłym to 180g/min. To tyle, co niektóre tradycyjne żelazka parowe mają w trybie dodatkowego wyrzutu pary. A ile dodatkowe uderzenie ma GV9820? Również rekordowe 750g/min. Takiej mocy nie oprze się żadne zagniecenie!

Tefal GV9820 generator pary

To, czym się wyróżnia stacja pary Tefal GV9820 to technologia LED, czyli wbudowane światełko w rączce stopy, które sunąc po tkaninie podświetla ją, abyś mógł sprawdzić czy wszystkie zagniecenia zostały już usunięte. Zapobiega to wtórnym poprawkom i podwyższa Twoją satysfakcję z prasowania. Urządzenie automatycznie dozuje parę i temperaturę do prasowanego materiału. Jednak gdy sam chcesz regulować intensywność grzania, masz do wyboru 3 automatyczne programy.

Tefal GV9820 prasowanie

Stopa GV9820 waży zaledwie 0,9kg. To znacznie mniej niż tradycyjne żelazko. Jest to możliwe dzięki temu, że nie ma wbudowanego pojemnika na wodę. Para jest produkowana w oddzielnej stacji bazowej, a stopa ją tylko rozprowadza po tkaninie. Teraz możesz łatwo prasować tradycyjnie na desce albo w pionie – zwłaszcza ubrania które mają nieregularne kształty i aplikacje. Powłoka stopy to Durilium AirGlide Autoclen, najlepsza powłoka od Tefal z funkcją samoczyszczenia.

Tefal GV9820 dwa o Twoje zadowolenie z prasowania. Protect System zamienia wodę pozostałą w kanalikach stopy w parę, aby krople nie opadły na Twoje ubrania i nie poplamiły ich. Z kolei szufladka antywapienna Calc Collector ma za zadanie wychwycić cząsteczki kamienia, które pojawiają się w wodzie kranowej wlewanej do zbiornika. Dzięki temu nie osadzą się na wewnętrznych elementach urządzenia i nie obniżą jego skuteczności działania.

Tefal GV9820 jest bardzo wygodny podczas użycia jak i podczas przygotowania do prasowania. Pojemny zbiornik na wodę zapobiega konieczności jego częstego uzupełniania. Wygodny uchwyt i praktyczna blokada umożliwiają bezpieczne przenoszenie, a schowek na kabel powoduje że ten nie będzie się on plątał podczas przenoszenia. Długi kabel oraz przewód parowy dają dużą swobodę i zasięg ruchów podczas prasowania.

Specyfikacja: Tefal GV9820 Pro Express Vision

Marka:

Tefal

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

9 bar

Para podstawowa:

180 g/min

Para dodatkowa:

750 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3045386363643