1 229,99 

Generator pary Tefal Pro Express Vision GV9820

Pierwsze urządzenie do prasowania, które naprawdę Cię zaskoczy. Generator pary Tefal GV9820 jest jednym z produktów, które posiadają aktualnie najwyższe parametry mocy. Ciśnienie to rekordowe 9 bar. Ilość wytwarzanej pary w trybie ciągłym to 180g/min. To tyle, co niektóre tradycyjne żelazka parowe mają w trybie dodatkowego wyrzutu pary. A ile dodatkowe uderzenie ma GV9820? Również rekordowe 750g/min. Takiej mocy nie oprze się żadne zagniecenie!

Tefal GV9820 generator pary

To, czym się wyróżnia stacja pary Tefal GV9820 to technologia LED, czyli wbudowane światełko w rączce stopy, które sunąc po tkaninie podświetla ją, abyś mógł sprawdzić czy wszystkie zagniecenia zostały już usunięte. Zapobiega to wtórnym poprawkom i podwyższa Twoją satysfakcję z prasowania. Urządzenie automatycznie dozuje parę i temperaturę do prasowanego materiału. Jednak gdy sam chcesz regulować intensywność grzania, masz do wyboru 3 automatyczne programy. Stopa GV9820 waży zaledwie 0,9kg. To znacznie mniej niż tradycyjne żelazko. Jest to możliwe dzięki temu, że nie ma wbudowanego pojemnika na wodę. Para jest produkowana w oddzielnej stacji bazowej, a stopa ją tylko rozprowadza po tkaninie. Teraz możesz łatwo prasować tradycyjnie na desce albo w pionie – zwłaszcza ubrania które mają nieregularne kształty i aplikacje. Powłoka stopy to Durilium AirGlide Autoclen, najlepsza powłoka od Tefal z funkcją samoczyszczenia. Tefal GV9820 dwa o Twoje zadowolenie z prasowania. Protect System zamienia wodę pozostałą w kanalikach stopy w parę, aby krople nie opadły na Twoje ubrania i nie poplamiły ich. Z kolei szufladka antywapienna Calc Collector ma za zadanie wychwycić cząsteczki kamienia, które pojawiają się w wodzie kranowej wlewanej do zbiornika. Dzięki temu nie osadzą się na wewnętrznych elementach urządzenia i nie obniżą jego skuteczności działania.

Tefal GV9820 prasowanie

Generator pary Tefal Pro Express Vision GV9820 z oświetleniem led jest bardzo wygodny podczas użycia jak i podczas przygotowania do prasowania. Pojemny zbiornik na wodę zapobiega konieczności jego częstego uzupełniania. Wygodny uchwyt i praktyczna blokada umożliwiają bezpieczne przenoszenie, a schowek na kabel powoduje że ten nie będzie się on plątał podczas przenoszenia. Długi kabel oraz przewód parowy dają dużą swobodę i zasięg ruchów podczas prasowania.

Specyfikacja: Tefal GV9820 Pro Express Vision

Produkt:

Generator pary

Marka:

Tefal

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

9 bar

Para podstawowa:

180 g/min

Para dodatkowa:

750 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

EAN (GTIN):

3121040082652