199,00 

Żelazko Cecotec 5055Pro Fast&Furious

Prasuj szybko nawet najbardziej wymagające tkaniny. Żelazko CECOTEC Fast&Furious 5055 Pro wykazuje moc aż 3100 Watt. Taka wartość sprawia że urządzenie szybko i solidnie nagrzewa stopę, co przekłada się na skuteczne wygładzanie zagnieceń. Korzystając ze wsparcia pary w ilości 65 g/min lub 255 g/min wygładzisz nawet najtrudniejsze fałdy i zagniecenia. – bez wysiłku, szybko i wygodnie. Wystarczy kilka chwil, aby Twoja garderoba była gotowa do założenia.

furious-5055-pro+2

Omawiany model jest bardzo inteligentny. Do dyspozycji masz aż 5 różnych ustawień temperatury regulowanych cyfrowo – gruby jeans? Delikatna satyna? Każda z tkanin zyska odpowiednią pielęgnację i nie zostaną uszkodzone podczas prasowania. Stopa Turbo Slide ma powłokę ceramiczną, która płynnie i bez żadnych oporów ślizga się po materiałach.

furious-5055-pro_3

Nowoczesny system Drop Block dba o to, aby z otworów parowych nie kapała woda. Teraz możesz prasować ubrania w niskiej temperaturze bez strachu, że nagle na ubrania wypłyną zagubione kropelki wody. Funkcja auto OFF samoczynnie zatrzymuje pobór prądu. To świetne zabezpieczenie dla roztargnionych i osób, które mają małe dzieci lub zwierzęta. Ochronisz swoje mieszkanie przed pożarem, a domowników przed oparzeniem.

Specyfikacja: Cecotec FastFurious 5055 Pro

Marka:

Cecotec

Moc:

3100 W

Para podstawowa:

65 g/min

Para dodatkowa:

255 g/min

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8435484055703