1 329,99 

Generator pary Braun CareStyle 7 Pro IS7286BK

Generator pary Braun IS7286BK to solidna propozycja, która musisz rozważyć. Ciśnienie 8 barów oraz wyrzut pary 190 g/min przewyższają niejedno tradycyjne żelazko i umożliwiają w łatwy i szybki sposób rozprawić się nawet z trudnymi zagnieceniami. Dodatkowy wyrzut pary o mocy 650 g/min pozwala perfekcyjnie uprasować nawet najgrubsze tkaniny i stawia ten model w czołówce najskuteczniejszych urządzeń do prasowania.

Braun IS7286BL CareStyle stacja pary

Generator pary Braun CareStyle 7 Pro IS7286BK jest naszpikowany innowacyjnymi technologiami. Funkcja iMode ułatwia obsługę urządzenia, ponieważ wyboru ustawień możesz dokonać z poziomu rączki stopy, a nie musisz już sięgać do stacji bazowej, aby wybrać preferowany tryb prasowania. iCare ustawia jedną, optymalną temperaturę stopy dla wszystkich tkanin. Prasowanie staje się intuicyjne, niezwykle proste i szybkie. Tryb ECO to praca na mniejszej ilości pary i pobieranego prądu o około 60%. Tryb Turbo pobiera ich więcej, ale gwarantuje szybsze prasowanie – docenisz to gdy szybko musisz wyjść z domu i nie chcesz tracić czasu na długie stanie przy desce do prasowania. Urządzenie ma wbudowaną funkcję Auto-OFF, co oznacza że wyłączy się po 10 minutach bezczynności. Jeśli Twoją uwagę odciągnie niespodziewany telefon lub pukanie do drzwi, możesz być spokojny o bezpieczeństwo domu. Stacja pary Braun Carestyle 7 Pro IS7286BK ma zamontowany duży, wyjmowany, 2-litrowy zbiornik, który umożliwia prasowanie nawet do 1,5 godziny, bez żadnej przerwy. Dzięki temu jesteś w stanie ograniczyć wysyłek i skrócić czas prasowania. Zbiornik ma duży otwór, który ułatwia jego napełnianie. System FastClean ułatwia proces odkamieniania i przedłuża żywotność urządzenia. Przeprowadzenie odkamienianie trwa mniej niż 1 minutę i nie wymaga Twojego zaangażowania.

Braun IS7286BL stopa

Stopa została zaprojektowana tak, aby maksymalizowała Twój komfort. Wyróżniający się, otwarty uchwyt daje optymalny kąt ułożenia nadgarstka, który zmniejsza jego obciążenie podczas długich sesji prasowania. Antypoślizgowa tekstura rączki SoftGrip sprawia, że uchwyt pewnie trzyma się w dłoni. Stopa z powłoką eloxalową zapewnia płynny, lekki ślizg po tkaninach. Przemyślane rozmieszczenie otworów parowych ułatwia zwilżanie tkanin i ich szybsze rozprasowywanie.

Specyfikacja: Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 BK

Produkt:

Generator pary

Marka:

Braun

Moc:

2700 W

Ciśnienie:

8 bar

Para podstawowa:

190 g/min

Para dodatkowa:

650 g/min

Pojemność zbiornika:

2 l

EAN (GTIN):

8021098001023