325,00 

Żelazko Beko FutureIron Premium SPA9130B

Żelazko Beko SPA9130B sprawia, że z pomocą nowoczesnych technologii i wysokim parametrom technicznym prasowanie nabierze całkowicie nowego wymiaru. Seria FutureIron Premium to najlepsze SPA dla Twojej odzieży, zapewniające gładkość i usunięcie niechcianych bakterii. Podstawowy wyrzut pary to aż 63 g/min, a dodatkowy to aż 280 g/min. To jedne z najwyższych parametrów na rynku. Moc urządzenia to 3000 Watt.

Beko SPA9130B odkamienianie

Model ten możesz wygodnie obsługiwać jedną ręką – zamiast klasycznego pokrętła termostatu ma on dedykowane przyciski do ustawiania temperatury i pary dla Twoich ubrań. Tryb ECO zapewnia oszczędność energii i bezpieczeństwo dla cienkich, delikatnych tkanin takich jak jedwab. Tryb MAX z kolei dzięki dodatkowej funkcji TURBO z łatwością wyprasuje grube materiały jak bawełna czy jeans. Za to Tryb SMART jest wypośrodkowany, optymalny dla wszystkich rodzajów tkanin. Ceramiczna stopa SoftGlide w płynny, równomierny sposób rozkłada ciepło i dystrybuuje parę. Co więcej, gwarantuje dobry ślizg po tkaninach i dużą odporność na ścieranie oraz potencjalne uszkodzenia spowodowane przez zamki i guziki. Specjalnie wyprofilowany, ostry szpic pozwala na łatwe manewrowanie przy mankietach, kieszeniach i innych wąskich lub trudno dostępnych przestrzeniach. Żelazko Beko SPA9130B posiada duży zbiornik o pojemności 350 ml z szerokim otworem wlewowym. Posiadając to urządzenie, nie musisz już robić częstych przerw w prasowaniu, aby uzupełnić zbiornik. Nie musisz też pamiętać o odkamienianiu – Już nie musisz pamiętać o odkamienianiu.

Beko SPA9130B prasowanie

Żelazko Beko SPA9130B FutureIron ma elegancki design i ergonomiczną konstrukcję. Duża podstawa zapewnia stabilność. Kabel ma 2,5 m długości i jest obrotowy. Zapewnia to wysoki komfort podczas prasowania. Dedykowane miejsce na zwinięty kabel ułatwia przechowywanie urządzenia. Z SPA9130B zaczniesz gładko każdy dzień!

Beko SPA9130B odkamienianie

Nowoczesny system automatycznego odkamieniania CalcGuard przypomni Ci o konieczności przeprowadzenia procesu czyszczenia – w 3 minuty pompa usunie osad wapienny do dołączonej podstawki. Teraz proces usuwania jest łatwy i niezwykle skuteczny, a Twoje urządzenie wykaże długą żywotność.

Specyfikacja: Beko SPA9130B Future Iron Premium

Produkt:

Żelazko

Marka:

Beko

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

63 g/min

Para dodatkowa:

280 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

EAN (GTIN):

8690842295126