486,00 

Żelazko Philips Azur 8000 DST8040/30

Jeżeli szukasz sprzętu z najwyższej półki, które pomoże Ci błyskawicznie rozprawić się z zagnieceniami na każdym materiale przeznaczonym do prasowania, żelazko Philips DST8040/30 jest stworzone właśnie dla Ciebie. Moc 3000 Watt gwarantuje, że urządzenie szybko się nagrzewa, stabilnie podtrzymuje ustawioną temperaturę i jednocześnie wyrzuca duże ilości pary. W trybie ciągłym jest to 80 g/min, a w trybie wzmocnionym to aż 260 g/min. Takiej mocy nie przeciwstawi się żadne zagniecenie.

Philips DST8040-30 generator pary

Philips DST8040/30 jest naszpikowane nowoczesnymi technologiami. Jedna z najważniejszych, OptimalTEMP, zdejmuje Ci z głowy konieczność doboru właściwej temperatury stopy. Teraz już nie musisz testować ustawień ani martwić się czy ubranie nie zostanie przypalone, bo OptimalTEMP ustawia jedną, uśrednioną i bezpieczną dla wszystkich tkanin temperaturę. Łatwo też wybierzesz odpowiedni poziom ilości pary, również ustawiany elektronicznie. Duży wyrzut pary pozwala Ci na skuteczne prasowanie w pionie. Zbiornik wody o pojemności 350ml oznacza więcej wyprasowanych ubrań za jednym napełnieniem. Taka pojemność wystarczy na około 30 minut ciągłego prasowania. Funkcja Quick Calc Release skutecznie wychwyca wszelakie osady wapienne z wody, dzięki czemu para będzie zawsze czysta i nie pobrudzi Twoich ubrań. Szufladkę należy opróżniać z zebranych złogów, ale o tym momencie powiadomi Cię sygnał dźwiękowy i świetlny. Aby zagwarantować Ci bezpieczeństwo użycia, żelazko Philips DST8040/30 ma funkcję strażaka. Oznacza to, że jeżeli urządzenie będzie w bezruchu przez kilka minut, to pobór prądu zostanie automatycznie odcięty. Zyskujesz spokojną głowę i nie musisz się już wracać do domu aby sprawdzić czy na pewno odłączyłaś żelazko z kontaktu.

Philips DST8040-30 odkamienianie

Gładka stopa SteamGlide Elite daje się lekko i przyjemnie prowadzić po różnych tkaninach, nawet tych najgrubszych i najbardziej opornych. Jest wytrzymała i dzięki sporej twardości nie zostanie zarysowana nawet jeżeli przesuniesz nią po metalowych zaczepach lub zamkach błyskawicznych. Stopka wyróżnia się tej znaczną ilością kanalików parowych, przez co para jest wtłaczana w ubrania przez całą jej powierzchnię. Funkcja blokady kapania gwarantuje bezpieczeństwo prasowania i eliminuje ryzyko wycieków wody.

Specyfikacja: Philips DST8040/30 Azur 8000

Marka:

Philips

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

80 g/min

Para dodatkowa:

260 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8720389004599