Mozano Smart Care ST/02 Fioletowy

8.8

Expert ScoreCzytaj opinie

329,99 

Parownica Mozano Smart Care ST/02 Fioletowy

Nowoczesna parownica do ubrań Mozano ST 2 fioletowy to sprytny pomocnik w wygładzaniu zagnieceń na ubraniach bez użycia deski. Sprzęt ten wyróżnia się spośród konkurentów, ponieważ pozwala na regulowanie temperatury stopy w przedziale od 80 do 120 *C oraz zmianę ustawień siły wg 3 poziomów intensywności. Moc w wysokości 2500 Watt gwarantuje szybkie podgrzewanie stopy jak i wody, aby zamienić ją w parę. Wyrzut pary to max 35 g/min.

Mozano Smart Care ST-02 głowica

Model Mozano Smart Care ST 2 fioletowy wykazuje wszechstronność użycia. Możesz wygodnie używać go w pionie, bez dotykania tkaniny dzięki solidnemu wyrzutowi pary, jak i w poziomie, jak tradycyjne żelazko, korzystając z dobrodziejstwa ceramicznej stopy o płynnym ślizgu. Gotowość do rozpoczęcia pracy urządzenie wykazuje już w 60 sekund od podłączenia go do prądu. W uchwycie wbudowany jest zaawansowany, elektroniczny wyświetlacz LCD, który poinformuje Cię o aktualnie wybranych ustawieniach produktu. Zbiornik na wodę ma pojemność 600 ml. Ilość ta zdecydowanie wystarczy na odświeżenie i wygładzenie nawet większej ilości ubrań. Odświeżanie zamiast prania znacznie wydłuża okres dobrego wyglądu i użytkowania ubrań oraz pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy dzięki temu że rezygnujesz z usług profesjonalnej pralni. Sporą zaletą jest też fakt, że z łatwością możesz wyprasować firany, zasłony, czy odświeżyć tapicerowane kanapy w całym mieszkaniu.

Mozano ST02 fioletowy

Steamer Mozano Smart Care ST 02 dba o Twoje ubrania na wiele sposobów. Odświeża płaszcze i garsonki bez potrzeby oddawania ich do pralni chemicznej. Co więcej, doskonale je higienizuje, bo gorąca para zabija aż do 99% bakterii, a także usuwa nieprzyjemne zapachy tytoniu i perfum. Aby bezpiecznie pielęgnować również cienkie i delikatne tkaniny, możesz użyć dołączonej nasadki, która dba aby stopa nie dotykała bezpośrednio tkaniny i nie wyświecała jej.

Specyfikacja: Mozano Smart Care ST/02 Fioletowy

Marka:

Mozano

Moc:

2500 W

Para podstawowa:

35 g/min

Pojemność zbiornika:

600 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3121040071786