189,00 

Parownica Cecotec SmoothForce 4000 UltraSteam

Parownica Cecotec SmoothForce 4000 UltraSteam już od pierwszego użycia sprawi, że wygładzanie i odświeżanie odzieży stanie się dla Ciebie znacznie łatwiejszym i przyjemniejszym zadaniem! Efektywna praca oraz uproszczona obsługa to jedne z największych plusów tego modelu. Kolejne to zdecydowanie wysoka moc, bo aż 1700 Wattów, która gwarantuje szybkie podgrzewanie wody i od pierwszych sekund od włączenia oraz stabilne podtrzymywanie strumienia przez całą sesję prasowania. Ilość tworzonej pary to 30 g/min.

Cecotec SmoothForce 4000

Sprzęt trafia do klienta wraz z funkcjonalnymi akcesoriami. To solidna, łatwa do zakładania, specjalna nakładka z włosiem. Służy ona do zachowania dystansu między płytką parową a delikatnymi tkaninami aby wyeliminować wszelakie ryzyko ich wyświecenia oraz do zbierania paproszków i włosy z tkanin grubszych. Nie lubisz rozkładać deski do prasowania? Żaden problem. Parownica Cecotec SmoothForce 4000 UltraSteam moze być wykorzystywana w pionie, czyli nie musisz zdejmować ubrań z wieszaka, aby nadać im świetny wygląd. Zbiornik na wodę ma pojemność 120 ml. Taka ilość wystarczy na wyprasowanie około 3-4 ubrań. Parownica sprawdzi się do wygładzania i odświeżania różnych elementów garderoby, od satynowych bluzek, przez kaszmirowe swetry, aż po grubą odzież wierzchnią, jak płaszcze, narzutki czy poncha. Urządzenie sprawdzi się także do dbania o dobry stan tapicerki na meblach – usunie jej plamy i nieładne zapachy.

Cecotec SmoothForce 4000 UltraSteam steamer

Omawiany model posiada zbiornik na wodę o pojemności 700 ml. Po jego napełnieniu cieczą i włączeniu parownicy wystarczy zaledwie 30 sekund na to, by móc rozpocząć wygładzanie! Podłącz urządzenie do prądu, włącz je i zdecyduj co chcesz dzisiaj założyć. Wyciągając ubranie z szafy parownica już będzie na Ciebie czekać! Urządzenie jest bardzo proste i łatwe w obsłudze. Przekonają się do niej również osoby, które dotychczas jeszcze nie miały okazji korzystać z ręcznego urządzenia parowego do wygładzania ubrań.

Specyfikacja: Cecotec SmoothForce 4000 UltraSteam

Marka:

Cecotec

Moc:

1700 W

Para podstawowa:

30 g/min

Pojemność zbiornika:

700 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8435484055062