1 739,95 

Generator pary Philips PerfectCare Elite Plus GC9675/80

Generator pary Philips GC9675/80 PerfectCare Elite Plus jest świetnym rozwiązaniem jeżeli zależny Ci na szybkim prasowaniu. Moc 2700W, ciśnienie 7,7 bar i silny wyrzut pary w postaci 160g/min wraz z dodatkowym uderzeniem pary 550g/min to solidne podstawy do efektywnego rozprasowywania nawet najbardziej opornych materiałów. Nie potrzebujesz już zraszać ubrań wodą przed prasowaniem ani przesuwać żelazkiem kilka razy w tym samym miejscu.

philips generator GC9675/80

Stacja pary Philips GC9675/80 ma wbudowany czujnik ruchu DynamiQ, który rozpoznaje kiedy żelazko jest w ruchu i automatycznie wyrzuca parę. Jednocześnie zatrzymuje ją, gdy przestajesz prasować. Z kolei technologia OptimalTEMP zapewnia jeden stały poziom temperatury stopy generatora dla każdej tkaniny. Jest ona niższa niż w zwykłym żelazku, ponieważ generator prasuje głównie parą, przez co nie przypala prasowanych tkanin. Model Philips GC9675/80 PerfectCare Elite Plus posiada spory, wyjmowany zbiornik na wodę – 1,8l, dzięki czemu nie trzeba co chwilę jej dolewać. Aby przedłużyć działanie i żywotność generatora pary oraz uniknąć białych lub brązowych plam na tkaninach, system Easy De-Calc Plus sygnałem dźwiękowym i migająca diodą powiadomi o konieczności odkamienienia stacji pary. W tym celu wystarczy wyciągnąć zatyczkę i wylać wodę z zebranymi cząsteczkami kamienia. Philips GC9675/80 posiada także automatyczny wyłącznik, który wyłączy generator po kilku minutach bezruchu stopy generatora, zapewniając bezpieczeństwo i oszczędność energii. Posiada także blokadę na czas przenoszenia, dodatkowo blokadę kapania, aby nadmiar wody nie wyciekał ze stopy żelazka na prasowane ubrania. Przydatny jest także alarm niskiego poziomu wody w zbiorniku.

Philips PerfectCare Elite Plus GC9675/80

Ze względu na umieszczenie zbiornika na wodę poza stopą, jest ona niezwykle lekka i waży około 0,8kg. Dzięki temu dłoń się nie męczy, a prasowanie jest lżejsze. Lekkość stopy i silny wyrzut pary umożliwiają także prasowanie w pionie np. firanek. Stopa T-ionicGlide wykonana została z 2x twardszej od aluminium stali szlachetnej i pokryto 6-warstwową powłoką z tytanu, dzięki czemu jest odporna na zarysowania i łatwo sunie po tkaninie.

Specyfikacja: Philips GC9675/80 PerfectCare Elite Plus

Marka:

Philips

Moc:

2700 W

Ciśnienie:

7.7 bar

Para podstawowa:

160 g/min

Para dodatkowa:

550 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

08710103883074