1 047,01 

Generator pary Tefal Pro Express Vision GV9812

Stacja pary GV9812 Tefal Pro Express Vision to połączenie dużej mocy z kompaktową konstrukcją, co gwarantuje wygodę użytkowania i doskonałe rezultaty prasowania. Wysoka moc pary, której wyrzut ciągły to 180g/min, a wyrzut dodatkowy to aż 800g/min pod ciśnieniem 8,1 bara, sprosta wszystkim wyzwaniom, pozostawiając każdą tkaninę idealnie gładką. Moc 3000W umożliwia szybkie nagrzewanie się urządzenia i stabilne podtrzymywanie optymalnej temperatury stopy.

Tefal GV9812 generator pary

Urządzenie wyróżnia się Systemem Smart LED Vision – czyli oświetleniem zlokalizowanym na czubku żelazka, które pozwala dostrzec pozostałe zagniecenia na materiale i ułatwia prasowanie nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Uruchamia się ono automatycznie, gdy tylko żelazko znajduje się w pozycji poziomej. Możliwość prasowania w pionie pozwala cieszyć się stacją podczas długich sesji prasowania jak i korzystać z niej jako parownicy, do ostatnich poprawek. Powłoka Durilium AirGlide w GV9812 daje płynny, nieprzerywany ślizg po wszystkich rodzajach materiałów. Opcja Autoclean zapewnia utrzymanie dobrego stanu i czystości stopy oraz wydłuża jej prawidłowe funkcjonowanie. Waga stopy to jedynie 1,3kg, dzięki czemu można łatwo prasować ubrania w pionie, nie przemęczając dłoni. Umieszczony w uchwycie panel Direct Control pozwala na szybką zmianę ustawień GV9812, w zależności od rodzaju prasowanej tkaniny. Wyjmowana szufladka Calc Collector zbiera cząsteczki kamienia które pojawiają się w wodzie kranowej, zapewniając bezproblemowe funkcjonowanie urządzenia przez lata.

Tefal GV9812

Eliminując kamień, zapewniasz też swoim ubraniom czystość podczas prasowania, ponieważ cząsteczki kamienia nie są wyrzucane przez otwory parowe wprost na tkaniny. Duża pojemność zbiornika na wodę – 1,2l pozwala na około 90 minut nieprzerwanego prasowania. Generator pary Tefal GV9182 z z nowoczesną technologią Silence pozwala na dwa razy bardziej ciche działanie niż pozostałe modele serii GV92. Umożliwia to prasowanie, nawet podczas oglądania ulubionego filmu. Funkcja Anti-Drip natomiast wyłapuje kropelki wody, podgrzewa i zmienia w parę, dbając aby Twoje ubrania nie zostały pochlapane w trakcie prasowania.

Specyfikacja: Tefal GV9812 Pro Express Vision

Produkt:

Generator pary

Marka:

Tefal

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

8.1 bar

Para podstawowa:

180 g/min

Para dodatkowa:

700 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

EAN (GTIN):

3121040082331