Mozano Smart Care ST/02 Złoty

8.8

Expert ScoreCzytaj opinie

289,99 

Parownica Mozano Smart Care ST/02 Złoty

Parownica ręczna Mozano ST/02 złoty to powiew nowoczesności. Urządzenie jako jedne z niewielu dostępnych na rynku umożliwia regulację temperatury w zakresie od 80 do 120 *C oraz regulację mocy pary na 3 poziomach intensywności. Takie możliwości sprawiają, że prasowanie może być jeszcze bardziej dostosowane do potrzeb materiałów, a przez to skuteczniejsze. Moc 2500 Watt daje bardzo szybkie nagrzewanie się i gotowość do pracy w 60 sekund od włączenia urządzenia. Wyrzut pary to max 35 g/min.

MOZANO ST 2 Złoty

Steamer do ubrań Mozano ST/02 złoty jest multifunkcyjny. Wygładzanie tkanin możesz przeprowadzać w pionie jak i w poziomie. Co więcej, dysza jest obrotowa, a więc możesz ją dowolnie dostosowywać do każdego kształtu odzieży – plis, koronek, falbanek. Funkcja wyłączenia wyrzutu pary sprawia, ze możesz go używać do pracy na sucho, jak tradycyjne żelazko. Dzięki wbudowanemu w rękojeść ekranowi LCD jesteś w każdym momencie zweryfikować ustawioną temperaturę i poziom pary. Pojemność zbiornika na wodę to 600ml, a długość przewodu parowego to 1,5metra. Czas nagrzewania się płytki i podgrzania wody aby zamieniła się w parę to max 60 sekund. Dzięki takim udogodnieniom możesz nie tylko prasować ubrania, ale też odświeżać i czyścić wszystkie swoje meble tapicerowane, jak sofy, wersalki i fotele. Parownica Mozano ST/02 złoty przyda się również do odświeżania firanek i zasłon już zawieszonych na karniszu, bez konieczności rozkładania ich na desce.

MOZANO ST 2 Złoty parownica do ubrań

Steamer Mozano ST/02 złoty ma świetne parametry techniczne jak i wysoka jakość wykonania. Co więcej, ma solidną, podgrzewaną, ceramiczną płytą prasującą, dzięki czemu możesz używać go jak tradycyjne żelazko. Aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa dla tkanin delikatnych, możesz skorzystać z dołączonej nasadki, która uniemożliwia bezpośredni dotyk stopy do tkanin oraz zapobiega wyświecaniu się włókien.

Specyfikacja: Mozano Smart Care ST/02 Złoty

Marka:

Mozano

Moc:

2500 W

Para podstawowa:

35 g/min

Pojemność zbiornika:

600 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3121040071786