629,00 

Żelazko Philips Azur Elite GC5039/30

Żelazko Philips GC5039/30 ma moc 3000 Watt, a więc szybko się nagrzewa i jest gotowe do pracy w parę chwil. Silny, ciągły wyrzut pary do 75 g/min umożliwia szybsze rozprasowywanie ubrań, a dodatkowe uderzenie pary 260 g/min poradzi sobie też z uciążliwymi, utrwalonymi zagnieceniami. Wbudowany silnik pary Turbo zapewnia o 50% silniejsze ciągłe wytwarzanie pary niż w modelu GC4910, przez co prasowanie jest jeszcze bardziej skuteczne i szybsze.

Philips-GC5039-30-Azur-Elite-żelazko

Stopa SteamGlide Advanced to najlepsza stopa Philips, dająca bardzo dobry ślizg. Powłoka jest z tytanu, a powierzchnia to 6 warstw. Żelazko GC5039/30 ma możliwość prasowania w pionie. Posiada też 4 ustawienia intensywności wytwarzanej pary. Tryb DynamiQ automatycznie dobiera optymalny strumień pary. W trybie MAX ciągłe wytwarzanie pary usunie szczególnie uporczywe zagniecenia. Tryb IONIC wytworzy parę o dużej zawartości jonów, co zapewni higienę prasowania, a tryb OFF umożliwia prasowanie całkowicie bez pary. Technologia Optimal TEMP łączy optymalną temperaturę stopy żelazka z silnym wyrzutem pary, przez co umożliwia prasowanie wszystkich ubrań na jednym ustawieniu. Nie trzeba już zmieniać wysokości temperatury w zależności od materiałów z których są zrobione ani musisz sortować ubrań. Nawet najdelikatniejsze tkaniny nie zostaną przypalone. Technologia DynamiQ dba o automatyczne wytwarzanie pary w ilości dopasowanej do wykonywanych ruchów. Żelazko Philips GC3259/30 ma zbiornik na wodę 350ml oraz bardzo duży otwór wlewowy. Posiada funkcję Quick Calc Release do łatwego usuwania kamienia nagromadzonego we wnętrzu urządzenia. Cząsteczki kamienia zbierane są w pojemniku, który można łatwo wyjąć i opróżnić, aby pozbyć się niechcianych drobinek, które mogłyby uszkodzić urządzenie albo poplamić prasowane ubrania. Czyszczenie pojemnika trwa jedynie 15 sekund.

Philips-calc-release

Funkcja automatycznego wyłączania przyda się gdy zostawisz żelazko bez nadzoru na kilka minut, ponieważ nieużywane samo się wyłączy. Dzięki temu masz gwarancję bezpieczeństwa i oszczędności energii. Blokada kapania zapobiega wyciekom wody na prasowane ubrania i powstawaniu plam na świeżo wypranych tkaninach. Kabel sieciowy ma 3m, więc zapewnia swobodę ruchów. W żelazku jest także tryb ECO oszczędzający energię elektryczną.

Specyfikacja: Philips GC5039/30 Azur Elite

Marka:

Philips

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

75 g/min

Para dodatkowa:

260 g/min

Pojemność zbiornika:

330 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8710103831761