1 215,00 

System do prasowania Philips GC628/80

Nie lubisz klasycznego prasowania? Philips GC628/80 Seria All-in-One 8000 pozwala na wszechstronne prasowanie, tak jak Ci pasuje. Teraz możesz korzystać z zalet żelazka i parownicy w jednym urządzeniu. Ciśnienie pary to 6 barów a jej intensywność to 90 g/min lub 200 g/min dla grubszych materiałów, które potrzebują większego zwilżenia. Moc to 2400 Watt. Tak potężnej mocy nie oprze się żadne zagniecenie!

Philips GC628-80

Regulowana deska do prasowania pozwala dostosować się do Twoich preferencji – możesz ją ustawić klasycznie w poziomie albo wygodnie w pionie. Teraz to Ty decydujesz jak i gdzie chcesz prasować. Chcesz podkreślić kanty spodni? Dociśnij tkaniny w poziomie. chcesz nadać lekkości falbankom? Skorzystaj z pary w pionie. Możliwe są też ustawienia pośrednie, pod kątem. Świetne efekty są gwarantowane przez technologię pary Dual-heating. Urządzenie jest gotowe do pracy w 1,5 minuty. Profilowana głowica i płyta parowa umożliwiają wygodne i dokładne doprowadzanie pary nawet do ciężko dostępnych miejsc, jak okolice guzików lub kołnierza. Z pomocą głowicy, która jest 2 razy lżejszej od klasycznego żelazka, prasowanie stanie się mniej męczące i bardziej komfortowe. Technologia OptimalTEMP zastosowana w płytce prasującej umożliwia bezpieczne wygładzanie wszystkich materiałów bez ryzyka przypalenia. System do prasowania Philips GC628/80 posiada duży, 2-litrowy zbiornik, dzięki czemu wystarczy jej nawet na długie sesje prasowania wielu ubrań. Jest on wyjmowany, a więc możesz napełnić go bezpośrednio pod kranem, bez dodatkowej menzurki do przelewania wody. Dzięki wbudowanej technologii No De-Calc cząsteczki kamienia nie osadzają się wewnątrz urządzenia. Od teraz nie musisz martwić się o dobry stan produktu i pamiętać o regularnym odkamienianiu!

Philips GC628-80 system parowy

Dzięki wbudowanej technologii No De-Calc cząsteczki kamienia nie osadzają się wewnątrz urządzenia. Od teraz nie musisz martwić się o dobry stan produktu i pamiętać o regularnym odkamienianiu! System do prasowania Philips GC628/80 Seria All-in-One 8000 posiada funkcję automatycznego wyłączenia oraz technologię chroniącą przed przegrzaniem się urządzenia. Ergonomiczny kształt pozwala na wygodne przechowywania i dba o to, aby po złożeniu stacja nie zabierała zbyt wiele miejsca. Teraz prasowanie nie będzie jedynie przykrym obowiązkiem, ale wspaniałym doznaniem!

Specyfikacja: Philips GC628/80 Seria All-in-One 8000

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6 bar

Para podstawowa:

90 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

2 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8710103968351