1 499,99 

Generator pary Tefal GV9821 Pro Express Vision

Zmęczona prasowaniem, po którym nie widać w ogóle rezultatów? Na szczęście mamy na to patent! Prasowanie z dużą ilością pary, bez konieczności używania spryskiwacza ani bez ręcznego zwilżania tkanin. Taką magię jest w stanie zapewnić generator pary Tefal GV9821 Pro Express Vision. Wyrzut pary 180 lub nawet 900 g/min wnika głęboko w materiały. Ciśnienie 9 bar jest dodatkową gwarancją, że usunięte zostaną nawet najbardziej oporne zagniecenia z Twoich ulubionych ubrań.

tefal-pro-express-vision-gv9821_3

Dioda LED w zamontowana przedniej części stopy doświetla prasowaną powierzchnię, tak aby żadne zagniecenie nie umknęło Twojemu wzrokowi i aby nie trzeba było powtarzać prasowania. CalcCollector pomaga filtrować wodę i zatrzymywać drobinki kamienne, aby nie osiadły na wewnętrznych podzespołach urządzenia ani nie przedostały się na tkaniny, plamiąc je. Stopa to Durilium Airglide Autoclean, najwyższa jakość od francuskiego producenta.

tefal-pro-express-vision-gv9821_2

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii producent deklaruje że generator pary Tefal GV9821 pracuje nawet dwóch razy ciszej niż poprzednia linia modelu GV92, zapewniając komfort użycia dla osoby prasującej i pozostałych domowników. Sprzęt możesz używać klasycznie w poziomie opierając się na desce, a możesz też wygodnie korzystać z wyrzutu pary w pionie podczas wygładzania ubrań z zakładkami, plisami czy falbankami – jak tylko Tobie jest wygodnie! Funkcja Anti drip dba o to, aby ze stopy nie wyciekały krople wody na prasowane tkaniny.

Specyfikacja: Tefal GV9821 Pro Express Vision

Produkt:

Generator pary

Marka:

Tefal

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

9 bar

Para podstawowa:

180 g/min

Para dodatkowa:

800 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

EAN (GTIN):

3121040082904