Ariete 6248 Professional Garment Steamer

8.9

Expert ScoreCzytaj opinie

549,00 

Parownica Ariete Professional Garment Steamer 6248

Nie lubisz kompromisów? Potrzebujesz solidnego, dużego, stojącego steamera do wygładzania swoich ubrań? Poznaj propozycję od włoskiego producenta – Ariete Professional Garment Steamer 6248, teraz dostępna też jako rozwiązanie do stosowania w domu. 2200 Watt mocy i aż 48 gr/min stałego wyrzutu pary to jedne z najwyższych parametrów dostępnych na rynku w tej klasie urządzeń parowych. Gwarantują rzetelne, solidne działanie i dużą siłę do usuwania wszystkich zagnieceń, nawet z grubych tkanin.

Ariete 6248 parownica do ubrań

Steamer Ariete 6248 ma przemyślaną budowę. Przede wszystkim, korpus jest na kółkach, więc łatwo go przesuwać. Teleskopowy stelaż możesz rozsunąć i dostosować do swojego wzrostu lub długości garderoby. Na górze znajduje się wyprofilowany wieszak, na którym możesz zawiesić bluzkę, aby potem wygodnie rozpocząć jej wygładzanie. Do spódniczek i spodni przewidziane są specjalne klipsy – również po to, aby cała czynność pielęgnacji ubrań była dla Ciebie bardziej komfortowa. Zbiornik na wodę jest bardzo duży – pomieści jej aż 3 litry. Taka ilość zapewni Ci długiej, niczym nie przerwane generowanie pary, korzystając nawet z najbardziej intensywnego strumienia pary. Do wygładzania ubrań może nie będzie to aż tak istotne, ale do dezynfekowania tekstyliów domowych już tak. Podczas jednej sesji zapewnisz odpowiednią pielęgnację firanom, zasłonom, tapicerowanym krzesłom i kanapie. Również maskotki Twojego dziecka załapią się na „parowe SPA”, które zapewni im dobry wygląd i odpowiedni poziom higieny.

Ariete 6248 zbiornik

Parownica Ariete Professional Garment Steamer 6248 jest łatwa w obsłudze. Urządzenie to zostało wyposażone w 4-stopniową regulację intensywności pary. Dzięki temu łatwo dostosujesz ilość pary do wygładzanego materiału. Tkaniny które są cienkie, jak satyna, nabiorą schludnego wyglądu już przy małej ilości pary, natomiast gruba wełna czy sztruks szybciej zostaną wyprostowane i wcale nie ulegną przemoczeniu mimo wyższego poziomu pary.

Specyfikacja: Ariete 6248 Professional Garment Steamer

Marka:

Ariete

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

48 g/min

Pojemność zbiornika:

3 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8003705118874