799,00 

Generator pary Beko SGA9130B

Generator pary Beko SGA9130B to wielkie usprawnienie w prasowaniu! Dzięki niemu ta nie zawsze ulubiona czynność staje się lżejsza i szybsza. Dzięki mocy 3000 W, ciśnieniu 8 barów oraz zamontowanemu bojlerowi urządzenie wytwarza 165 g lub 600 g pary wodnej na minutę. Para ta wnika głęboko we włókna materiałów i łagodnie, ale skutecznie je rozprasowuje. Dzięki dużej mocy pary w trybie turbo możliwe jest idealne wygładzenie ubrań już za pierwszym ślizgiem stopy po materiale.

BEKO Future Iron SGA9130B prasowanie

Stacja pary Beko SGA9130B zaskoczy Cię innowacyjnością – elektroniczny panel to krok ku przyszłości. Dzięki niemu możesz wygodnie regulować zarówno wysokość temperatury, jak i ustawiać intensywność strumienia pary, by dopasować ustawienia do stopnia zagnieceń i rodzaju tkaniny. Wystarczy kilka kliknięć kciukiem, aby wybrać pożądane parametry i rozpocząć prasowanie. Co więcej, możesz nią także prasować w pionie! Stopa urządzenia jest lżejsza niż tradycyjne żelazko, ponieważ nie ma wbudowanego zbiornika na wodę ani boilera. To wszystko jest w stacji bazowej, która łączy się ze stopą przez dosyć szeroki przewód parowy. Stopa posiada system trójkątnej strefy parowej – otwory są umieszczone na końcu, na środku oraz czubku stopy. Umieszczenie ich na samym czubku pomaga usunąć nawet uporczywe zagniecenia w trudno dostępnych miejscach, w okolicy guzików, kołnierza lub kieszeni. Zbiornik na wodę jest całkiem spory, ponieważ zmieści jej aż 1,8l . Cała jego pojemność wystarczy na kilka godzin ciągłego prasowania, a więc już nie jesteś zmuszana co chwilę go uzupełniać, nawet podczas długiej sesji prasowania. Wlew jest szeroki, więc łatwo uzupełnisz wodę, nie rozlewając jej po bokach pojemnika.

BEKO Future Iron SGA9130B pojemnik

Funkcja samoczyszczenia umożliwia cykliczne, szybkie czyszczenie urządzenie z osadów kamiennych i dbanie o jego dobry stan techniczny. Zachowując regularną konserwację, urządzenie będzie efektywnie działać przez długie lata. Generator pary BekoSGA9130B nie odstaje od konkurentów i także posiada funkcję strażaka, która odetnie pobór prądu stopa nie będzie w ruchu przez kilka minut. Zbada to o niższe rachunki za energię elektryczną oraz Twoje bezpieczeństwo, gdy roztargniona niespodziewanym telefonem oddasz się rozmowie. Stacja jest wygodna w przenoszeniu, możesz to zrobić jedną ręką.

Specyfikacja: Beko SGA9130B Future Iron

Produkt:

Generator pary

Marka:

Beko

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

8 bar

Para podstawowa:

165 g/min

Para dodatkowa:

600 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

EAN (GTIN):

8690842457234