Tefal GV9581 Pro Express Ultimate Care

8.6

Expert ScoreCzytaj opinie

1 399,00 

Generator pary Tefal Pro Express Ultimate Care GV9581

Generator pary Tefal GV9581 charakteryzuje się wysokimi parametrami technicznymi, które zapewniają szybkie i skuteczne prasowanie – moc 2600 Watt, ciśnienie 8 bar i wyrzut pary 180g/min oraz dodatkowe uderzeniem pary 600 g/min. Technologia zastosowana w wysokociśnieniowym bojlerze zapewnia wysoką wydajność także w przypadku grubych i bardzo wymagających tkanin, dzięki czemu możesz prasować je tylko z jednej strony.

Tefal GV9591 generator

Stacja pary Tefal GV9581 do regulacji temperatury posiada panel Direct Control który dla wygody umieszczono w uchwycie. Dzięki temu możesz zmieniać ustawienia jednym palcem, na każdym etapie prasowania. 5 elektronicznych programów jest dostosowanych do tkanin grubych, jak i delikatnych. Duża moc pary i temperatury świetnie usuwa także zapachy pochłonięte przez tkaniny, dzięki czemu możesz odświeżyć ubrania bez potrzeby ich prania i usunąć do 99,99% bakterii.

Tefal GV9581 generator pary panel direct control

Stopa waży 1,3kg, dzięki czemu dłoń się nie męczy. Jest to dużą zaletą podczas korzystania z funkcji prasowania w pionie, gdy chcesz odświeżyć i wygładzić np. koronki. Stopa Durilium AirGlide ma najlepszy ślizg po tkaninie ze wszystkich typów stóp marki Tefal. Jest wyprofilowana, ma otwory parowe na całej powierzchni, z szczególnym skoncentrowaniem uderzeń pary w czubku stopy. Posiada także funkcję samoczyszczenia.

Wyjmowany zbiornik na wodę ma pojemność 1,9 l. Jeżeli jej poziom opadnie poniżej wymaganego minimum, czujnik poziomu wody powiadomi Ciebie o tym. Tefal GV9581 ma podwójny system ochrony prasowanych ubrań: pierwszy z nich, Protect System zamienia pozostałe drobinki wody w parę, dzięki czemu nie skapną i nie poplamią ubrań. Drugi, szufladka Calc Collector, zbiera gromadzący się we wnętrzu boilera kamień i ułatwia jego usunięcie.

Przewód na parę z bojlera do stopy generatora ma 1,80 m i zapewnia swobodę podczas prasowania. Podczas przenoszenia możesz skorzystać z blokady Lock System oraz schowka na kabel, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo. A jeśli nagle zajmiesz się inną pilna czynnością i zapomnisz wyłączyć stację pary, funkcja Auto Off zrobi to sam, po chwili bezruchu żelazka. Funkcja Anti-Drip zablokuje kapanie wody z otworów parowych i poplamienie ubrań.

Specyfikacja: Tefal GV9581 Pro Express Ultimate Care

Marka:

Tefal

Moc:

2600 W

Ciśnienie:

8 bar

Para podstawowa:

180 g/min

Para dodatkowa:

600 g/min

Pojemność zbiornika:

1.9 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040068786