171,90 

Żelazko Zelmer Stiro ZIR3000

Żelazko Zelmer ZIR3000 Stiro to szybki i łatwy sposób na solidnie wyprasowane ubrania! Stały wyrzut pary 0-40 g/min to głębokie wnikanie sporej ilości pary w tkaninę i rozluźnianie jej włókien i sprawia. Dodatkowy wyrzut pary 200 g to skuteczna broń na trudne zagniecenia. Moc 3000 W sprawia, że urządzenie stabilnie i nieprzerwanie ma siłę wytwarzać wybraną ilość pary i utrzymywać temperaturę stopy.

Zelmer Stiro ZIR3000 prasowanie

Prasowanie na sucho, z wybraną ilością pary, stałe wytwarzanie pary i funkcja spryskiwacza do rozpylania wody – to wszystko masz w żelazku Zelmer ZIR3000 Stiro. Świetną funkcją jest też wyrzut pary w pozycji pionowej. Prasowanie długich płaszczy czy sukienek z falbankami przestaje być wyzwaniem. Możesz wygodnie i skutecznie wygładzać zawieszone już firanki czy sukienki znajdujące się na wieszaku. Przyłóż stopę z aktywnym wyrzutem pary kilka centymetrów od tkaniny i już – para nada nowej świeżości tkaninom. Stopa żelazka Zelmer ZIR3000 jest pokryta powłoką ceramiczną ze Sliding Technology. Dzięki temu cechuje się dużą odpornością na zarysowania, więc prasowanie ubrań z guzikami czy metalowymi zamkami nie jest żadną trudnością. Bardzo łatwo ją wyczyścić. Stopa ta gwarantuje też dobry ślizg po materiale, co znacznie ułatwia i przyspiesza prasowanie. Sprawdzi się podczas prasowania tkanin takich jak len czy jedwab. Każde urządzenie prasuje najskuteczniej, gdy nie ma w jego wnętrzu osadów wapiennych. Para jest wtedy produkowana z pełną mocą i nic jej nie obniża. Właśnie dlatego w żelazku Zelmer ZIR3000 zastosowano potrójny system antywapienny zapobiegający przywieraniu cząstek kamienia. Prasowanie przez długi czas jest przyjemne i skuteczniejsze.

Zelmer Stiro ZIR3000 żelazko parowe

Funkcja anti-drip pilnuje aby z otworów parowych wydostawała się tylko para, a nie pojedyncze zbłąkane krople wody, które mogłyby poplamić Twoje ubrania. Codzienność potrafi wciągnąć. Czasem nawet do tego stopnia, że w pośpiechu zdarzy Ci się zapomnieć o odłączeniu żelazka z kontaktu. Model ZIR3000 posiada funkcje automatycznego wyłączenia. Jeśli więc odstawisz je i przez dłuższy czas nie będziesz używać ponownie – urządzenie wyłączy się samoistnie. Jest to bardzo pomocne i bezpieczne! Długi przewód zapewnia komfort pod czas pracy. Zelmer to szybki sposób na solidnie wyprasowane i odświeżone ubrania.

Specyfikacja: Zelmer ZIR3000 Stiro

Marka:

Zelmer

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

250 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5908269350537