157,33 

Żelazko Zelmer Stiro ZIR3000

Żelazko Zelmer ZIR3000 Stiro to szybki i łatwy sposób na solidnie wyprasowane ubrania! Stały wyrzut pary 0-40 g/min to głębokie wnikanie sporej ilości pary w tkaninę i rozluźnianie jej włókien i sprawia. Dodatkowy wyrzut pary 200 g to skuteczna broń na trudne zagniecenia. Moc 3000 W sprawia, że urządzenie stabilnie i nieprzerwanie ma siłę wytwarzać wybraną ilość pary i utrzymywać temperaturę stopy.

Zelmer Stiro ZIR3000 prasowanie

Prasowanie na sucho, z wybraną ilością pary, stałe wytwarzanie pary i funkcja spryskiwacza do rozpylania wody – to wszystko masz w żelazku Zelmer ZIR3000 Stiro. Świetną funkcją jest też wyrzut pary w pozycji pionowej. Prasowanie długich płaszczy czy sukienek z falbankami przestaje być wyzwaniem. Możesz wygodnie i skutecznie wygładzać zawieszone już firanki czy sukienki znajdujące się na wieszaku. Przyłóż stopę z aktywnym wyrzutem pary kilka centymetrów od tkaniny i już – para nada nowej świeżości tkaninom.

Zelmer Stiro ZIR3000 żelazko parowe

Stopa żelazka Zelmer ZIR3000 jest pokryta powłoką ceramiczną ze Sliding Technology. Dzięki temu cechuje się dużą odpornością na zarysowania, więc prasowanie ubrań z guzikami czy metalowymi zamkami nie jest żadną trudnością. Bardzo łatwo ją wyczyścić. Stopa ta gwarantuje też dobry ślizg po materiale, co znacznie ułatwia i przyspiesza prasowanie. Sprawdzi się podczas prasowania tkanin takich jak len czy jedwab.

Każde urządzenie prasuje najskuteczniej, gdy nie ma w jego wnętrzu osadów wapiennych. Para jest wtedy produkowana z pełną mocą i nic jej nie obniża. Właśnie dlatego w żelazku Zelmer ZIR3000 zastosowano potrójny system antywapienny zapobiegający przywieraniu cząstek kamienia. Prasowanie przez długi czas jest przyjemne i skuteczniejsze. Funkcja anti-drip pilnuje aby z otworów parowych wydostawała się tylko para, a nie pojedyncze zbłąkane krople wody, które mogłyby poplamić Twoje ubrania.

Codzienność potrafi wciągnąć. Czasem nawet do tego stopnia, że w pośpiechu zdarzy Ci się zapomnieć o odłączeniu żelazka z kontaktu. Model ZIR3000 posiada funkcje automatycznego wyłączenia. Jeśli więc odstawisz je i przez dłuższy czas nie będziesz używać ponownie – urządzenie wyłączy się samoistnie. Jest to bardzo pomocne i bezpieczne! Długi przewód zapewnia komfort pod czas pracy. Zelmer to szybki sposób na solidnie wyprasowane i odświeżone ubrania.

Specyfikacja: Zelmer ZIR3000 Stiro

Marka:

Zelmer

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

250 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5908269350537