379,99 

Żelazko Braun TexStyle 9 SI9188EBK

Żelazko Braun SI9188EBK w pełni wesprze Cię w prasowaniu nawet najbardziej grubych i trudnych materiałów. Model ten ma ciągły wyrzut pary na poziomie 50 g/min oraz dodatkowy wyrzut – aż do 230 gram/min. Moc 2800 W gwarantuje szybkie nagrzewanie i stabilne podtrzymywanie temperatury stopy, a opcja prasowania ze spryskiwaczem sprawią że prasowanie zasłon czy obrusów będzie łatwym i przyjemnym zadaniem.

Braun-SI9188EBK-żelazko

Żelazko Braun SI9188EBK jest urządzeniem niezwykle intuitywnym. Nie musisz już ustawiać temperatury ani czekać na schłodzenie się stopy. Ta opcja pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu, a także zadba o bezpieczeństwo Twoich tkanin. Odtąd możesz prasować bez przypaleń i przywierań. Wygodnie ustawisz też strumień pary – jeśli nie potrzebujesz mocnego uderzenia, to zaoszczędzisz energię i wodę, używając znacznie mniejszej ilości pary. Model SI9188EBK wygodnie się prowadzi i zapewnia niezwykły komfort podczas prasowania. Ten komfort gwarantuje Ci przede wszystkim rewelacyjna stopa 3D BackGlide, która posiada zaokrąglone krawędzie i ścięte brzegi – a to ułatwia manewrowanie zarówno w przód jak i w tył. Dodatkową zaletą stopy jest jej wysoka odporność na zarysowania i zabrudzenia. Zbiornik na wodę o pojemności 330ml jeszcze bardziej ułatwi prasowanie. Jest on jest na tyle duży, że nawet przy spory prasowaniu nie musisz go co chwilę uzupełniać. Szeroki otwór wlewowy zapobiegnie jej rozlewaniu się i zwiększy higienę pracy.

Braun-SI9188EBK-stopa

Sprawny system antykamienny w pełni troszczy się o pełną funkcjonalność sprzętu i zapobiega blokowaniu wyrzutu pary. Dzięki temu możesz stosować wodę bezpośrednio z kranu. Braun oddaje Ci do dyspozycji wiele przydatnych funkcji – blokadę kapania, automatyczne wyłączanie oraz długi, praktyczny kabel. Przekonaj się więc, że prasowanie może być nie tylko łatwe, ale również w pełni bezpieczne dla Ciebie i Twoich ubrań.

Specyfikacja: Braun SI9188EBK Tex Style 9

Marka:

Braun

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

230 g/min

Pojemność zbiornika:

330 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8021098270511