49,99 

Żelazko Raven EZ002

Popsuło Ci się Twoje poprzednie urządzenie do prasowania i pilnie potrzebujesz niedrogiego, ale sprawdzonego i skutecznego żelazka? Sprawdź żelazko Raven EZ002. Model ten posiada całkiem dobre parametry techniczne, które przesądzają o skuteczności prasowania – para podstawowa to poziom 25g/min, a dodatkowa to 140 g/min. Nie są to wartości najwyższe, przez co prasowanie może trwać nieco dłużej, ale niska cena zakupu z pewnością wynagrodzi Ci wszystkie niedogodności.

Raven EZ002N żelazko

Jeżeli nie lubisz robić prania tuż po wysuszeniu się ubrań, z pewnością docenisz spryskiwacz, który wzmacnia działanie podstawowej pary. Wystarczy jedno kliknięcie, a na tkaninie spadnie delikatna mgiełka małych kropelek wody, która jeszcze mocniej nawilży tkaniny. Uważaj jedynie, aby nie zmoczyć zbytnio ubrań, by nie spowodować przypalenia! Obrotowe pokrętło termostatu pomoże ustawić dokładną pożądaną temperaturę stopy. Solidna, ceramiczna powłoka stopy zapewnia optymalne, równomierne rozprowadzenie ciepła przez całą swoją powierzchnię. Co ważne, wykazuje dodatkowo wysoką odporność na kontakt z metalowymi zamkami czy suwakami, a przez to nie rysuje się. Możesz się również spodziewać po niej doskonałego poślizgu i znacznej twardości. Szybko się nagrzewa, nie zahacza i nie przypala tkanin. Kanaliki parowe mają dodatkowe wgłębienia, co pomaga gromadzeniu i wtłaczaniu pary w ubrania.

Raven EZ002N stopa

Boisz się że twarda woda szybko zakamieni urządzenie, przez co z prasowania mogłoby być więcej szkody niż pożytku? Spokojnie. Żelazko Raven EZ002 posiada system automatycznego czyszczenia Self Clean. Uruchamiając go powodujesz zwiększone wyrzuty pary, podczas których osad z komory parowej i kanalików jest wyrzucany na zewnątrz. Dzięki temu nie spotkają Cię przykre niespodzianki i brudzenie świeżo wypranych tkanin podczas prasowania.

Specyfikacja: Raven EZ002

Marka:

Raven

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

140 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5901698520908