399,00 

Żelazko Black&Decker BXIR2602E

Żelazko Black&Decker to duża moc prasowania w zasięgu Twojej ręki. Moc 2600 Watt zapewnia szybkie nagrzewanie i podtrzymywanie ustawionej temperatury stopy. Urządzenie jest gotowe do użycia w ciągu 2 minut. Jest to niezwykle przydatne, gdy z rana śpieszysz się aby szybko wyjść do pracy. Silne uderzenie pary usuwa zagniecenia – 35 g/min w trybie ciągłym i aż do 160 g/min w trybie dodatkowym. Wykorzystaj moc pary, aby prasować szybko i skutecznie.

Black&Decker BXIR2602E żelazko parowe

Model ten ma tradycyjne pokrętło do regulowania temperatury, z podpowiedziami jaka jest rekomendowana temperatura do odpowiedniego typu tkanin. Bardzo to łatwia i przyspiesza pracę. Możesz korzystać też z trybu bez pary oraz ręcznie uruchamiać spryskiwacz, który dozuje wodę na prasowaną tkaninę. BXIR2602E jest dosyć ciężkie ale to może być plus – nie ma potrzeby dodatkowego dociskania go do tkaniny. Stopa ze stali oznacza łatwe sunięcie po tkaninie. Duża ilość otworów o zróżnicowanej wielkości umożliwia skuteczne rozprowadzanie pary po całej tkaninie, dla jej szybkiego zwilżenia i łatwego usunięcia zagnieceń. Stopą łatwo jest manewrować i docierać do okolic guzika, mankietów i mniejszych elementów odzieży. Dzięki funkcji samo czyszczenia konserwacja stopy nie zajmie Ci za dużo czasu, a jakość urządzenia będzie podtrzymywana przez lata. Jeżeli masz w domu twardą wodę, to wiele skorzystasz na systemie autoczyszczenia. Mechanizm wyrzuca pod dużym ciśnieniem parę wraz ze wszystkimi zanieczyszczeniami które zdążyły się zebrać w urządzeniu. Zapobiega to powstawaniu osiadaniu kamienia w kanalikach i otworach parowych, a to przekłada się na wyrzuty czystej pary, która nie brudzi ubrań. Dodatkowo, masz zapewnioną bezawaryjność i dłuższą żywotność produktu.

Black&Decker BXIR2602E prasowanie

Blokada kapania, czyli zamienianie w parę pozostałych drobinek wody dba o to, aby Twoje świeżo wyprasowane ubrania nie zostały przypadkowo zmoczone lub poplamione. Automatyczne wyłączanie po 8 minutach w pozycji pionowej lub 30 s w pozycji poziomej dba o bezpieczeństwo podczas prasowania oraz niższe rachunki za prąd. Przewód ma 2 metry, a więc masz sporą swobodę ruchów podczas prasowania.

Specyfikacja: BlackDecker BXIR2602E

Marka:

Black & Decker

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

160 g/min

Pojemność zbiornika:

220 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8432406180147