155,00 

Żelazko Zelmer ZIR1515

Należysz do grona osób, które nie przepadają za prasowaniem? Odkładasz czynność na późniejszy termin, a potem nazbierasz stos ubrań, przy którym spędzasz długie godziny podczas prasowania? Nie martw się, mamy dla Ciebie dobre rozwiązanie. Żelazko ZIR1515 dzięki dużej mocy 2400 Watt i generowanej parze w ilości 30 lub nawet 120 g/min szybko i skutecznie rozprasuje większość zagnieceń.

Zelmer ZIR1515 para

Żelazko Zelmer ZIR1515 to połączenie dobrych parametrów technicznych i przydatnych funkcji. Pierwsza z nich to praktyczny spryskiwacz. Po jego uruchomieniu tkanina jest zwilżana niewielką ilością wody – na tyle dużą, aby ułatwić rozluźnianie włókien i na tyle małą, by ich nie przemoczyć na wskroś. Manualne pokrętło pomoże ustawić właściwą temperaturę stopy. Bardzo przydatna jest też możliwość prasowania w pionie. Pojemność zbiorniczka na wodę to aż 280ml. Otwór wlewowy ma szeroką i wygodną w obsłudze klapkę, która dodatkowo gwarantuje szczelność i zabezpiecza przed rozlaniem wody. Nie musisz się też martwić o skamienienie żelazka ZIR1515, ponieważ model ten ma wbudowaną funkcję samoczyszczenia. Funkcja ta udrażnia kanaliki parowe, dba o dobry stan urządzenia jak i czystość podczas prasowania świeżo wypranych tkanin.

Zelmer ZIR1515 stopa

Stopa ceramiczna to najpopularniejszy rodzaj stopy. Wykazuje ona dużą odporność na różne potencjalne zarysowania (np. guzikami czy zamkami). Stopka ta zapewnia też łatwy poślizg. Przesuwanie nią po desce i prasowanie rozłożonych ubrań wymaga więc od Ciebie znacznie mniej siły. Funkcja blokady kapania to system, który powstrzymuje wypływanie kropelek wody ze stopy, nawet przy niskich temperaturach, gdy nie zawsze woda zostanie zamieniona w parę.

Specyfikacja: Zelmer ZIR1515

Marka:

Zelmer

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

30 g/min

Para dodatkowa:

120 g/min

Pojemność zbiornika:

280 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5908269347926