369,00 

Żelazko Braun TexStyle 9 SI9281BK

Żelazko SI9281BK to jedno z najbardziej zaawansowanych klasycznych urządzeń parowych od Braun. Moc wyjściowa to aż 3100 W, dzięki czemu błyskawicznie się nagrzewa. Silna para rozluźnia włókna, przez co wspomaga ich prostowanie i wygładzanie. Omawiany model oferuje aż 50 g/min pary w trybie ciągłym i do 230 g/min w trybie dodatkowym. Dzięki takiemu wsparciu prasowanie będzie znaczniej bardziej efektywne i mniej czasochłonne.

BRAUN SI9281BK żelazko parowe

Różne rodzaje tkanin wymagają różnej pielęgnacji. Aby mieć pewność, że zagniecenia zostaną skutecznie usunięte, a odzież nie zostanie przypalona, dobierz odpowiednią temperaturę za pomocą wygodnego pokrętła termostatu. Zagwarantowany silny strumień pary umożliwia także prasowanie ubrań w pionie. Jeśli chcesz szybko wyprasować firanki bez rozkładania ich na desce, to śmiało wykorzystaj dostępną funkcję. Bardzo przydatna będzie ona także przy odświeżaniu marynarek i płaszczy, które nie powinny nabierać kolejnych kantów. Czy twarda woda w Twoim kranie jest zmorą dla Twoich urządzeń AGD? Dajesz rady wyczyścić czajnik, ale nie wiesz jak wyczyścić wewnętrzną komorę parową w żelazku? Spokojnie. Żelazko SI9281BK ma system antywapienny, który zajmie się usuwaniem osadów z wody i wyrzucaniem ich na zewnątrz, aby nie osiadały na czułych podzespołach urządzenia. Dzięki temu wyrzut pary będzie zawsze silny i zawsze czysty – bez zacieków i drobinek kamienia na Twoich ubraniach.

BRAUN SI9281BK stopa

Braun SI9281BK daje solidny wyrzut pary nawet prosto z czubka stopy. Dzięki temu możesz precyzyjnie wyprostować wszystkie zagniecenia np. w okolicach zamków błyskawicznych, szwów, kieszeni i pod guzikami. Stopa jest pokryta innowacyjną warstwą EloxalPlus, która daje gładki ślizg. Co więcej, zagięcie jej tylnej części umożliwia prasowanie fragmentów odzieży na której są guziki i inne wystające elementy, nie zahaczając o nie.

Specyfikacja: Braun SI9281BK TexStyle 9

Marka:

Braun

Moc:

3100 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

230 g/min

Pojemność zbiornika:

330 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8021098000507