139,00 

Żelazko Breville DiamondXpress VIN420X

Żelazko Breville VIN420X DiamondXpress zostało zaprojektowane z myślą o Tobie: wyjątkowa wydajność i praktyczne funkcje dają szybkie efekty, dając Ci więcej czasu na to, co naprawdę lubisz. Moc urządzenia to 2800Watt, przez co prędko jest gotowe do działania. Silny strumień pary na poziomie 180 g/min przedostaje się głęboko we włókna materiałów, usuwając nawet trudne zagniecenia przy minimalnym Twoim wysiłku.

Breville VIN420X DiamondXpress para

Żelazko Breville DiamondXpress VIN420X zapewnia wyjątkowy komfort prasowania. Uchwyt jest ergonomiczny i wygodny do trzymania. Co więcej, posiada wbudowany wskaźnik aktualnego poziomu temperatury. Szybki rzut oka na rękojeść pozwala Ci zorientować się jakie są ustawienia i zapobiec przypaleniom materiału gdyby ustawiona temperatura była zbyt wysoka. Kolejną zaletą zdecydowanie jest możliwość prasowania w pionie. Duży zbiornik o pojemności aż 400 mililitrów zapewnia długie prasowanie, bez irytujących przerw na ponowne napełnienie. Dzięki takiej ilości wyprasujesz nawet 5-6 grubszych bluzek lub swetrów. Szeroki otwór wlewowy zapobiega rozlewaniu wody i pochlapaniu żelazka. Możesz ją wlewać śmiało bezpośrednio z kranu lub większego kubka, bez profilowanego dziubka. Każda kropelka trafi prosto do zbiornika by następnie zamienić się w parę.

Breville VIN420X DiamondXpress ustawienia

Stopa w omawianym modelu jest ceramiczna, ale została wzmocniona prawdziwymi, kruszonymi diamentami, aby zapewnić lekkie prowadzenie po materiałach i podwyższyć trwałość wykonania. Kanały parowe rozmieszczone są wokół brzegów i dodatkowo zintensyfikowane w czubku i na środku stopy. Stopa jest dosyć szeroka, przez co łatwo nią sunąć we wszystkich kierunkach i usuwać większą liczbę zagnieceń z każdym ruchem.

Specyfikacja: Breville VIN420X DiamondXpress

Marka:

Breville

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

Para dodatkowa:

180 g/min

Pojemność zbiornika:

400 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5060569673188