269,00 

Żelazko Braun SI5057RD

Żelazko Braun SI5057RD to mały pomocnik do wielkich zadań. Imponująco prezentuje się moc tego urządzenia oraz jego możliwości pod względem dystrybuowania pary. Stały strumień pary o sile 50g/min, w połączeniu z boostem 220 g/mi i mocą 2700 Watt zapewnia naprawdę dobre rezultaty. Urządzenie jest szybko gotowe do pracy i dzięki dwóm trybom wyrzutu pary świetnie radzi sobie z każdym zagnieceniem.

Braun SI5057RD żelazko parowe

Braun słynie z rozwiązań, które ułatwią prasowanie i sprawdzają się w codziennych czynnościach. I tym razem nie jest inaczej. Małe i poręczne żelazo SI5057RD prasuje tak samo dobrze w poziomie, jak i w pionie, dzięki czemu prasowanie nawet długich zasłon czy koronkowych sukienek do kolan czyni niezwykle łatwym. Model ten ma wbudowany spryskiwacz, dzięki czemu możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie zwilżanie tkanin i prostowanie ich. Podczas użytkowania omawianego modelu możesz spokojnie wykorzystywać wodę kranową, bez obawy, że kamień zniszczy urządzenie, bądź doprowadzi do poważnej awarii. Takim sytuacjom przeciwdziała system antywapienny, który sprawia, że urządzeni będzie Ci wiernie i dobrze służyło przez wiele lat. Komfort użytkowania podnosi także blokada kapania wody podczas prasowania, dzięki czemu nie brudzisz ubrań ani deski do prasowania. Braun SI5057RD jest świetnym wyborem gdy szukasz dobrego pomocnika z funkcją Turbo czy opcją wyłączenia podczas dłuższej bezczynności. Tym małym, poręcznym modelem lekko się manewruje, a dzięki opcji samooczyszczania, długiego 2-metrowego kabla czy możliwości regulacji strumienia pary, prasowanie staje się przyjemnym i łatwym zabiegiem.

Braun SI5057RD stopa

To żelazko Braun IS5057RD przykuwa uwagę nie tylko wysokimi parametrami, ale też wysokiej jakości materiałami, które sprawiają, że prasowanie jest proste i mniej czasochłonne. Na pochwałę zasługuje stopa ceramiczna FreeGlide 3D, która szybko i sprawnie sunie po każdym materiale i świetnie rozprowadza parę. To jednak nie jest tylko zasługa ceramicznej powłoki, ale też inteligentnego systemu otworów parowych i dobrze wyprofilowanego szpica.

Specyfikacja: Braun SI5057RD

Marka:

Braun

Moc:

2700 W, 2800 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

220 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8021098002570