49,99 

Żelazko Vesta ETI01

Żelazko turystyczne Vesta ETI01 to następny przedstawiciel klasy tanich, ale podręcznych i wciąż efektywnych urządzeń do prasowania. Na pewno warto poznać je bliżej. Moc 900 Watt dba o to, aby stopa szybko się nagrzewała. Co więcej, dba ona też o stabilne utrzymywane wyznaczonego poziomu ciepła stopy przez cały okres użycia. Wyrzut pary odbywa się przez 15 otworów. Jego intensywność jest niewielka, ale wciąż skutecznie wspomaga nawilżanie włókien i przyspiesza ich prostowanie i wygładzanie.

Vesta ETI01 żelazko

Żelazko Vesta ETI01 jest niezwykle łatwe w obsłudze, bo nie różni się znacznie w swoim designie od innych, konkurencyjnych modeli na rynku. Ma ono wbudowane wszystkie funkcje, których oczekujesz od turystycznego urządzenia do prasowania, zaczynając od pokrętła do ustawiania temperatury stopy, przez regulator poziomu pary aż po spryskiwacz. Jest niewielkie, lekkie i łatwo zmieści się w każdej wakacyjnej walizce.

Vesta ETI01

Istotną częścią każdego urządzenia prasującego jest jego stopa. Żelazko Vesta ETI01 ma niewielką, ale wyprofilowaną i opływową stopkę, wykonanej ze stali nierdzewnej. Dzięki niej masz 100% pewność, że nie ulegnie ona zarysowaniu, zniszczeniu ani zardzewieniu. Zwężany czubek pozwala na dotarcie do wąskich przestrzeni, dzięki czemu możesz wyprasować każdy skrawek tkaniny. Niewielki zbiornik na wodę gwarantuje dwie rzeczy – niedużą wagę, ale i wygodne jego napełnianie w razie gdy będziesz wykonywać dłuższe prasowanie.

Specyfikacja: Vesta ETI01

Marka:

Vesta

Moc:

900 W

Para podstawowa:

?

Para dodatkowa:

?

Pojemność zbiornika:

?

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

6941399068520