179,00 

Żelazko Braun TexStyle 3 SI3043GR

Przedstawiamy ekonomiczne i skuteczne żelazko Braun SI3043 GR, dzięki któremu szybko zadbasz o wszystkie swoje ubrania. Model, którego atutem jest łatwość obsługi oraz precyzyjny wyrzut pary. Ciągły strumień o mocy 45 gram na minutę to dobra broń na świeże zagniecenia. Na plisy, kołnierzyki albo obrusy możesz wykorzystać ekstra wyrzut pary – do 150 gram. Będziesz zaskoczona, jak szybko i łatwo możesz wyprasować pełny kosz prania. Tradycyjne rozwiązania połączone z nowoczesnością zapewnią Ci szereg korzystnych rozwiązań.

Braun-SI3043-GR-żelazko-parowe

Za pomocą wbudowanego pokrętła łatwo ustawisz temperaturę stopy. Podręczna regulacja strumienia pary pozwala na zmianę jego intensywności w dowolnym momencie prasowania. Przy lżejszych i delikatniejszych tkaninach możesz w pełni polegać na mniejszym strumieniu pary, oszczędzając przy tym wodę i prąd. Do utrwalonych zagnieceń zawsze możesz wykorzystać spryskiwacz, aby dodatkowo zwilżyć tkaniny. Stopa FreeGlide 3D SuperCeramic w żelazku Braun SI3043GR zapewni Ci płynną pracę podczas prasowania. Ceramiczna stopa to gwarancja lepszej odporności na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Zaokrąglone krawędzie, wytrzymały na zabrudzenia i uszkodzenia materiał oraz inteligentne rozmieszczenie otworów parowych sprawia, że stopa znacznie ułatwia pracę. Stopa idealnie sunie i w przód i w tył. Radzi sobie z guzikami, plisami czy krnąbrnymi kołnierzykami. Pojemnik na wodę ma 270 ml – mógłby być trochę większy, ale możliwość dobrania wyrzutu pary do prasowanej tkaniny oraz łatwe napełnianie zbiornika bezpośrednio pod kranem, sprawia że będziesz w pełni zadowolona z takich rozwiązań. Model ten ma także zintegrowany system antykamienny.

Braun-SI3043GR

Twoja praca przy konserwacji i czyszczeniu tego sprzętu ogranicza się jedynie do wysunięcia pokrętła pary. Prosto, bezpiecznie i niezawodnie. Braun dba o Twoje pełne zadowolenie, dlatego żelazko wyposażone jest w blokadę kapania, automatyczne wyłączenie i szybkie nagrzewanie – dosłownie w 35 sekund Twoje żelazko melduje pełną gotowość do pracy. Praktyczny sprzęt, dzięki któremu wykonanie codziennych obowiązków, będzie o wiele bardziej higieniczne, komfortowe i przyjemne.

Specyfikacja: Braun SI3043GR TexStyle

Marka:

Braun

Moc:

2350 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

150 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8021098270726