158,85 

Żelazko Sencor SSI 3520RS

Poznaj żelazko Sencor SSI 3502RS. Prosty, klasyczny i łatwy w obsłudze model od japońskiego producenta. Posiada ono parametry techniczne, których nie sposób się powstydzić. Wyrzut pary w pierwszym, ciągłym rzucie to 35 g/min. Para dodatkowa, włączana na żądanie, to aż 170g/min. Ilość taka sprawia, że nie będzie trzeba przesuwać stopą wiele razy w tym samym miejscu, by porządnie zwilżyć i przyspieszyć prostowanie tkaniny.

Sencor SSI 3520RS prasowanie

Żelazko Sencor SSI 3520RS ma manualną regulację temperatury, co umożliwia na łatwe wyznaczenie docelowego poziomu ciepła stopki i kontrolę ustawień w każdym momencie. Podręczne przyciski na rękojeści pozwolą szybko i sprawnie uregulować poziom pary – mniejszy dla tkanin cienkich, aby ich nie przemoczyć i większy dla tkanin grubszych, by para przeniknęła je na wskroś. Lampka kontrolna poinformuje Cię kiedy urządzenie się nagrzeje, abyś mógł od razu rozpocząć pracę. Żelazko Sencor SSI3520RS ma zbiornik o pojemności 280 ml. Taka wartość gwarantuje wyważony balans między dostateczną ilością wody a wagą urządzenia do wygodnego prasowania nawet przez długi czas. Funkcja samoczyszczenia pomaga pozbyć się osadów z kamienia, by uniknąć ryzyka obniżenia efektywności generowania pary oraz przypadkowego brudzenia ubrań żółtymi lub brązowymi osadami. Obrotowe mocowanie kabla zapobiega plątaniu się przewodu.

Sencor SSI 3520RS kabel

Stopka żelazka Sencor SSI 3520RS jest ceramiczna i posiada mnóstwo otworów, by zwiększyć powierzchnię parową i przyspieszyć prasowanie. Stopa ma odpowiednią twardość i wytrzymałość, przez co bardzo ciężko ja zarysować. Stopa jest bezpieczna dla tkanin – ma dobry ślizg, nie powoduje zahaczeń i nie wyświeca ubrań. Możesz nią śmiało prasować każdy materiał nadający się do prasowania.

Specyfikacja: Sencor SSI 3520RS

Marka:

Sencor

Moc:

3100 W

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

170 g/min

Pojemność zbiornika:

280 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8590669296903