129,80 

Żelazko Tefal FV2837 Express Steam

Nie trać za dużo czasu na prasowanie, skoro wcale nie musisz! Żelazko Tefal Express Steam FV2837 to obietnica dobrych rezultatów w mgnieniu oka. Moc 2400 W gwarantuje, że urządzenie nagrzewa się naprawdę szybko. Uderzenia pary do 35g/min lub do 165 g/min zapewniają komfortowe sesje prasowania i szybkie efekty. Dzięki temu Ty masz więcej czasu na rzeczy, które naprawdę lubisz.

Tefal FV2837 żelazko parowe

Temperaturę ustawisz manualnie. Obrotowe pokrętło przekazujące informacje do termostatu jest łatwe i intuicyjne w obsłudze. Na szczególnie trudne zagniecenia, jeśli wyrzut pary byłby za mały, możesz uruchomić spryskiwacz i solidnie zwilżyć prasowaną tkaninę. Możliwość prasowania ubrań w pionie to dodatkowy powiew użyteczności i nowoczesności. To także duża oszczędność, bo nie musisz już oddawać garniturów do pralni chemicznej, aby nadać im idealny, zadbany wygląd. Masz twardą wodę w kranie? Żaden problem. Aby pozbyć się osadów wapiennych które mogłyby osiąść na ściankach komory parowej możesz wykorzystać opcję samooczyszczania. Emisja dużych ilości gorącej pary spowoduje przeczyszczenie i udrożnienie kanalików i otworów parowych. Jako rezultat masz gwarancję dobrego stanu wrażliwych elementów urządzenia i zawsze silny wyrzut pary. To także bezawaryjność i wolna głowa od problemów przez długi czas.

Tefal FV2837 para

Żelazko Tefal FV2837 ma stopę ceramiczną. Została ona zaprojektowana z dbałością o użyteczność i design. Gładka powierzchnia i krawędzie zapewniają wyjątkowo łatwe prowadzenie po tkaninach, bez żadnych zahaczeń i nowych zagnieceń. Boisz się plamienia prasowanej odzieży? Możesz tego uniknąć dzięki funkcji Anti-Drip, która blokuje kapanie wody z otworów parowych podczas ustawienia niskiej temperatury.

Specyfikacja: Tefal FV2837 Express Steam

Marka:

Tefal

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

165 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040081938