99,99 

Parownica Vesta EGS01

Jeśli w Twojej szafie znajduje się sporo cienkich i delikatnych ubrań lub są to sukienki z plisami, falbankami i innymi nieregularnymi kształtami, to parownica Vesta EGS01 na pewno Ci się przyda w pielęgnacji Twoich outfitów. Urządzenie o mocy 1000 W łatwo poradzi sobie z szybką generacją pary – jej ilość sięga 20g/min. Takie połączenie sprawi, że nawet trudne, grube i zimowe materiały będą miały szansę wyglądać idealnie.

Vesta EGS01 parownica

Model ten jest gotowy do pracy w niecałą minutę. Parownica Vesta EGS01 jest mała, lekka i poręczna. Jej rękojeść jest profilowana, aby dobrze leżeć w Twojej dłoni i nie powodować odcisków nawet gdy przeprowadzasz długie sesje prasowania. Wyrzut pary uruchomisz i zatrzymasz kciukiem, dzięki czemu cały czas masz kontrolę nad procesem wygładzania.

Vesta EGS01 wygładzanie

Zbiorniczek na wodę pomieści jej aż 190ml. Do zestawu masz dołączony praktyczny pojemniczek z dziubkiem, który ułatwia przelewanie wody. Zbiornik jest szczelny, przez co bez obaw możesz używać urządzenia w pionie jak i poziomie. Świetnym dodatkiem jest też nakładka do grubszych tkanin, która pozwala zachować dystans do włókien aby ich nie wyświecać a dodatkowo oczyszczać z naleciałości.

Specyfikacja: Vesta EGS01

Marka:

Vesta

Moc:

1000 W

Para podstawowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

190 ml

Produkt:

Parownica