249,00 

Parownica Tefal DT7130 Access Steam Easy

Lubisz wyglądać perfekcyjnie? Chcesz się czuć komfortowo w odzieży, którą nosisz? Prasowanie w pionie parownicą Tefal Access Steam Easy DT7130 ułatwi Ci dokonywanie szybkich poprawek ubrań na chwilę przed wyjściem oraz umożliwi bezpieczne odświeżanie delikatnych tkanin. Wszystko dla Twojej wygody i zadowolenia. Duża moc 1400 W zapewni świetną wydajność nagrzewania i produkcji pary. Strumień pary to ilość 25g/min.

Tefal DT7130 wygładzanie

Para wodna o wysokiej temperaturze najpierw zwilża włókna i je zmiękcza, aby potem w kontakcie z ciepłą, ceramiczną stopą idealnie je wyprostować. Dzięki temu wygładzanie staje się szybkie i skuteczne. W zestawie znajdziesz także specjalistyczną nakładkę, za pomocą której zadbasz o tkaniny delikatne oraz pozbędziesz się sierści, włosów czy innych zanieczyszczeń z odzieży. Dzięki temu Twoje ubrania będą zawsze nieskazitelnie czyste i zadbane, nieważne z jakiego materiału są zrobione. Dzięki parownicy Tefal DT7130 Access Steam Easy w szybki i łatwy sposób pozbędziesz się fałd i zagnieceń, a do tego odświeżysz swoje ubrania. Znaczna temperatura pary sterylizuje tkaniny i pozbawia ich niechcianych zapachów. Dzięki tej właściwości nawet te rzeczy, które były noszone już kilka razy, będą wyglądały i pachniały jak świeżo wyprane. Te same właściwości możesz wykorzystać do odświeżania firanek i zasłon, na których bardzo często osiada kurz.

Tefal DT7130 parownica

Steamer Tefal DT7130 ma podręczne, kompaktowe wymiary i jest niezwykle lekki. W porównaniu do tradycyjnego żelazka parowego, to praktycznie nie czujesz go w dłoni. Nawet jeżeli będziesz mieć większą ilość odzieży do wygładzenia za jednym razem, to Twoja dłoń nie odczuje zbytnio zmęczenia. Do zbiornika możesz wlać maksymalnie 120 ml wody. Nie jest to za wiele, ale wystarczy na wygładzenie 2-3 bluzek oraz zapewni stale niewielką wagę.

Specyfikacja: Tefal Access Steam Easy DT7130

Marka:

Tefal

Moc:

1400 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

120 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3121040086933