239,00 

Parownica Tefal DT8270 Access Steam Force

Potrzebujesz natychmiastowego odświeżenia lub też trwałego usunięcia zagnieceń ze swoich ubrań? Nic prostszego! Zdecyduj się na nowoczesną parownicę do ubrań Tefal Access Team Force DT 8270. Urządzenie ma moc 2000 W i dwa poziomy wyrzutu pary. Regularny strumień wynosi aż 30 g na minutę, a jeśli chcesz szybko rozprawić się z bardzo wymiętymi ubraniami, możesz zastosować dodatkowe uderzenie parą w wysokości 90 g na minutę.

Tefal Access Steam Force DT8270 steamer

Parownica do ubrań Tefal DT 8270 umożliwia poziomy i pionowy wyrzut pary. Dzięki temu możesz wygładzać odzież rozłożoną na desce lub zawieszoną na wieszaku. Możesz też pozbyć się wszelkich zagnieceń z firan i zasłon już zawieszonych na karniszu. Dodatkowa nasadka z mikrofibry pozwala na jednoczesne wygładzanie włókien i czyszczenie odzieży z drobnych paproszków i kurzu. W komplecie jest też nasadka do tkanin delikatnych i do tkanin grubych. Wyjątkowe właściwości pary o wysokiej temperaturze pozwalają na usunięcie do 99,99% wirusów i bakterii. Tekstylia w Twoim mieszkaniu będą wolne od niepożądanych roztoczy i alergenów. Zbiornik na wodę ma pojemność 200 ml. Taka ilość wody wystarczy na około 10 minut prasowania. Przewód elektryczny ma długość 2,6m, a więc daje znaczną swobodę ruchów nawet podczas prasowania długich sukni balowych. Urządzenie jest gotowe do prasowania już w 25 sekund. To świetna wiadomość jeśli zależy Ci na szybkim i łatwym działaniu.

Tefal Access Steam Force DT8270

Nowa funkcja podgrzewania płytki zapewnia całkowite ulotnienie się pary i usuniecie wilgoci z odświeżanej odzieży, przez co nie zostanie ona zbytnio zmoczona, a nada się do natychmiastowego założenia. Para ma też właściwość usuwania przykrych, niechcianych zapachów z ubrań. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie w przypadku wymagających materiałów, których nie można zbyt często prać by ich nie zniszczyć. Zdarza Ci się pozostawiać sprzęt podłączony do gniazdka? Od dzisiaj nie jest to już żadnym problemem. Steamer Tefal Acces Team Force DT 8270 posiada opcję automatycznego wyłączania, przez co jest bezpieczna w użyciu.

Specyfikacja: Tefal Access Steam Force DT8270

Marka:

Tefal

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

30 g/min

Pojemność zbiornika:

200 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3121040084175