139,99 

Parownica Raven EPA002B

Nie lubisz prasować odzieży od razu po wyschnięciu, a rano nie masz za dużo czasu, by wyprostować ubrania do pracy? Istnieje sposób na to, aby nadać świetny wygląd Twojej odzieży w krótkim czasie – to parownica Raven EPA002B. Urządzanie ma dużą moc1 600 Watt, co oznacza że maksymalnie po 25 sekundach jest gotowa do rozpoczęcia pracy. O fakcie tym poinformuje Cię dioda LED, poprzez swoje zgaśniecie. O teraz masz do dyspozycji 25g/min ciągłego wyrzutu pary.

Raven EPA002B steamer

Parownica do ubrań Raven EPA002B jest prosta w obsłudze i nie wymaga od Ciebie każdorazowego rozkładania deski, co czyni ten model niezwykle mobilnym i praktycznym. Niewielkie rozmiary sprawiają że urządzenie jest podręczne i zajmuje niewiele miejsca, dlatego możesz je zabrać na wakacje lub w biznesową podróż. Płytka parowa jest aluminiowa, więc zachowa dobry stan na lata, mimo częstego i znacznego kontaktu z wodą. Zbiornik jest pomieści 120 ml wody. Taka dawka będzie wystarczająca na wygładzenie do 3-4 cienkich, codziennych ubrań. Urządzenie świetne do pielęgnacji różnych części odzieży, od delikatnych bluzek, przez wełniane swetry, aż po gruby sztruks, ale też sprawdzi się także do odświeżania innych tekstyliów domowych, jak zasłony, firany, rolety ale też tapicerka mebli. Przewód elektryczny o długości 1,9 m daje dużą swobodę pracy.

Raven EPA002B nakładki

Steamer Raven EPA002B posiada w pakiecie dodatkowe nasadki, które ulepszają jego działanie. Nasadka z włosiem umożliwia zbieranie paproszków, włosów i sierści, które mogłyby osiąść na tkaninach. Teraz tkaniny będą odświeżone i wyczyszczone. Nasadka z warstwą tekstylną zapewnia dodatkową ochronę dla tkanin delikatnych. Pojemnik na wodę z profilowanym dziubkiem, który umożliwia dolewanie wody bez rozlewania.

Specyfikacja: Raven EPA002B

Marka:

Raven

Moc:

1600 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

130 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5902837835082