1 899,00 

Automatyczna szafa parowa TEFAL Care For You YT4050

Czy chcesz swój wysiłek wkładany w prasowanie tkanin zredukować do minimum? Koniecznie poznaj automatyczną szafę parową Tefal YT4050 Care for You. Urządzenie posiada 3 innowacyjne sposoby użycia, które będą prawdziwym game changerem w Twoim życiu. Pierwszy program odpowiada za suszenie i dosuszanie ubrań. Trwa on 30 min i jest w stanie doprowadzić do suchości nawet te tkaniny, które nie można suszyć w klasycznych suszarkach bębnowych.

Tefal YT4050 Care For You parowanie

Drugi program odpowiada za wygładzanie tkanin. Przypnij załączone do kompletu klipsy które naprężą ubranie i włącz cykl na 10 minut. Para naturalnie rozluźni włókna, a pod wpływem ciężaru nada im elegancki, wyprostowany wygląd. Program trzeci dba o zapewnienie wysokiej higieny ubrań. W 40 minut zabije 99% bakterii, wirusów i innych patogenów. Twoje ubrania będą neutralnie zapachowo i bezpieczne nawet dla alergików.

Tefal YT4050 Care For You szafa

Tefal YT5040 Care for You jest lekki i bardzo mobilny. Z łatwością przeniesiesz go w dogodne miejsce i rozłożysz. Jego użycie jest bezpieczne dla wszystkich materiałów i domowych tekstyliów: pokryć kanapy, maskotek, pledów jak i grubych, zimowych kurtek. Używając go eliminujesz ryzyko zniszczenia lub skurczenia się tekstyliów. Z jego pomocą idealnie zadbasz o cienkie jedwabne bluzki i wrażliwe wełniane swetry.

Specyfikacja: Tefal YT4050 Care For You

Marka:

Tefal

Moc:

1800 W

Para podstawowa:

65 g/min

Pojemność zbiornika:

2 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3121040088845