Concept Perfect Steamer NO8010

7.3

Expert ScoreCzytaj opinie

461,99 

Parownica Concept Perfect Steamer NO8010

Parownica do ubrań Concept Perfect Steamer NO8010 pomoże Ci skutecznie wygładzać i odświeżać wszystkie rodzaje tkanin, w tym te najdelikatniejszych. Również nieregularne plisy i falbany zyskają nowy, schludny i zadbany wygląd. Dzięki wysokiej mocy 1800 W i generowaniu pary w ilości 40 g/min, urządzenie skutecznie wygładza fałdy i zmarszczki na Twoich ubraniach. Model ten nagrzewa się i zamienia pierwszą porcję wody w parę w zaledwie 45 sekund.

Concept NO8010 parownica

Dla wspomożenia efektów prasowania, model Concept Perfect Steamer NO8010 posiada dołączone w zestawie funkcjonalne ssawki. Pierwsza końcówka jest jednocześnie szczotką, która pomaga w usuwaniu grudek i sierści jeżeli posiadasz zwierzęta domowe. Druga końcówka umożliwia idealne prasowanie kantów. Dzięki niej zagięcie na spodniach będzie tylko jedno, utrwalone. Jeżeli zależy Ci na perfekcyjnym wyglądzie ubrań do pracy, to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. Obsługa steamera jest łatwa i prosta. Aby rozpocząć prasowania, napełnij zbiornik wodą, najlepiej destylowaną. Dzięki niej na wrażliwych elementach nie będą osiadały cząsteczki kamienia i nie będą osłabiały podgrzewania wody i zamieniania jej w parę. Maksymalna ilość wody, którą możesz wlać to steamera to aż 1,5 litra. Taka ilość z powodzeniem wystarczy na nie jedną sesję prasowania. Włącz urządzenie, wybierz docelową moc pary, a już po niecałej minucie będziesz mógł rozpocząć pracę.

Concept NO8010 głowica

Parownica do ubrań Concept Perfect Steamer NO8010 oferuje 3 poziomy intensywności pary. W zależności od grubości prasowanej tkaniny, od grubego sztruksu po satynę i koronki, możesz wybrać optymalny strumień pary, aby tkaniny rozprostować, ale nie przemoczyć. Omawiany steamer posiada teleskopowy pręt i obrotowy wieszak, które zwiększają komfort odświeżania garderoby. Możesz łatwo ustawić wysokość prętu,a ubranie zawiesić na wieszaku, aby uniknąć rozkładania topornej deski.

Specyfikacja: Concept Perfect Steamer NO8010

Marka:

Concept

Moc:

1800 W

Para podstawowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

1.5 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8595631012062