347,99 

Parownica Tefal Access Steam Care DT9100

Z parownicą Tefal DT9100 wygładzenie ubrań nie będzie nastręczać Ci większych trudności. Moc 1600W i stały wyrzut pary o mocy 30gr/min pozwoli Ci usuwać delikatniejsze zagniecenia czy odświeżyć wyciągniętą ze strychu zimową garderobę. Taka moc jest wystarczająca, by nadać tkaninom puszystości czy ułożyć falbanki, co jest wyjątkowo trudne przy użyciu tradycyjnego żelazka. DT9100E0 zapewni Ci nie tylko skuteczne, ale i szybkie działanie. Urządzenie potrzebuje jedynie 40 sekund, by zameldowało gotowość do wytężonej pracy.

Tefal DT9100E0 Access steam Care akcesoria

Tefal posiada wyjmowany, 200ml zbiornik na wodę oraz przycisk blokujący, dzięki któremu emitowanie stałego wyrzutu pary jest jeszcze prostsze i bardziej funkcjonalne. Natomiast dzięki technologii podgrzewanej płyty wyeliminowane zostało ryzyko powstawania mokrych plam podczas prasowania. Z urządzenia skorzystasz zarówno w pionie, jak i w poziomie. Jeśli prasujesz w pionie, to ułatwieniem będzie załączona do kompletu specjalna deska, którą wygodnie i pewnie zawiesisz na drzwiach. Steamer Tefal DT9100 sprawdzi się również jako odświeżacz do wszelkich tkanin. Dołączone do produktu dwie szczotki do grubszych i delikatniejszych materiałów pozwolą odświeżyć zarówno wełniane płaszcze, zimowe kurki, jak i satynowe bluzki. Nie musisz już też tak często prać kaszmirowych swetrów czy wełnianych marynarek, bo z DT9100 pozbawisz ich skutecznie przykrych zapachów. Co więcej, docieranie pary głęboko do włókien tkanin, zabija do 99,9% bakterii. Jeśli zależy Ci na sterylnych ubraniach, to urządzenie jest Twoim wielkim sprzymierzeńcem. Wykorzystaj stały wyrzut pary również przy codziennych obowiązkach w domu. W taki sposób rewelacyjnie wyczyścisz tapicerowane meble, rolety, ale odświeżysz także zasłony, poduszki czy narzuty. Wysoka temperatura pary zabija roztocza i nadaje tkaninom przyjemnego świeżego zapachu.

Tefal DT9100 parownica

Przyda się też długi, bo 3 metrowy kabel, który pozwoli w łatwy sposób docierać do różnych miejsc w pomieszczeniu. Tefal pomyślał nie tylko o ergonomicznym kształcie czy niskiej wadze, ale również o wygodnej regulacji pary. Dzięki temu możesz oszczędzać wodę, jeśli do bardzo delikatnych tkanin potrzebujesz mniejszego strumienia pary. Oprócz tego urządzenie posiada blokadę przed przegrzaniem, a jego kompaktowe wymiary pozwolą zabrać go wszędzie tam, gdzie potrzebujesz szybko i efektywnie odświeżyć swoje ubrania.

Specyfikacja: Tefal DT9100 Access Steam Care

Marka:

Tefal

Moc:

1600 W

Para podstawowa:

30 g/min

Pojemność zbiornika:

200 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3121040071595