109,99 

Żelazko Tefal FV1712 Virtuo

Żelazko Tefal FV1712 Virtuo to proste, ale skuteczne urządzenie które ma prasować, a nie bajerować! Jeżeli wygładzasz ubrania rzadko lub nie są one wykonane z grubych, topornych tkanin, to prezentowany model będzie dla Ciebie wystarczający. Moc to 200 Watt. Nagrzewanie jest nieco dłuższe, ale za to oszczędzasz na prądzie. Wyrzut pary to wartości 24 g/min w opcji podstawowej i 85 g/min w opcji dodatkowej.

Tefal FV1712 żelazko parowe

Za pomocą pokrętła szybko dobierzesz odpowiednią temperaturę stopy. Kliknięcie przyciskiem ulokowanym pod palcem wskazującym wygodnie uruchomi dodatkowy wyrzut pary. Jeżeli byłby on niewystarczający, zawsze możesz skorzystać ze spryskiwacza. Większa ilość wody rozbitej na małe kropelki zwilży tkaninę i ułatwi jej prostowanie, ale jednocześnie jej nie zmoczy za bardzo. Ilość pary również możesz ustawiać wedle potrzeb lub całkowicie wyłączyć, aby rozprostować zamsz. Tefal FV1712 Virtuo ma spory otwór na dolewanie wody. Szczelne zamknięcie pilnuje, aby nie wylewała się z niego woda nawet gdy szybko i intensywnie przesuwasz urządzeniem po ubraniach. Zbiornik ma pojemność 200ml, tyle co 1 szklanka. Może starczy na krócej, ale za to całe urządzenie jest lżejsze, a dłoń się nie męczy, nawet mimo długich sesji prasowania. Funkcja samoczyszczenia pomaga usunąć naleciałe osady antywapienne i dbać o dobry stan urządzenia. Szybkie i łatwe prasowanie nigdy nie było łatwiejsze i wygodniejsze. Miękki uchwyt sprawia, że rękojeść nie wyślizguje się z dłoni, nawet jeżeli przez chwilą myłaś dłonie lub użyłaś kremu do rąk. Kabel elektryczny ma długość 1.9 m. Wbudowany wyłącznik odcina prąd jeżeli nie używasz żelazka Tefal FV1712. Dobry stosunek możliwości produktu do ceny zakupu sprawia, że model ten będzie dobrym i zadowalającym wyborem dla tych, którym zależy na szybkim prasowaniu za niewielką cenę.

Tefal FV1712 ustawienia

Stopa jest ceramiczna i bezpieczna dla wszystkich tkanin. Gładko sunie po materiałach, a nie wyświeca ich. Ostro wyprofilowana końcówka sprawia, że łatwo usuniemy zagniecenia znajdujące się na wąskich elementach garderoby, jak mankiety i kołnierzyki. Blokada Anti Drip zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania.

Specyfikacja: Tefal FV1712 Virtuo

Marka:

Tefal

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

24 g/min

Para dodatkowa:

85 g/min

Pojemność zbiornika:

200 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040067758