299,00 

Żelazko Tefal Ultragliss Plus FV6832

Żelazko Tefal FV6832 Ultragliss Plus o mocy 2800 W szybko się nagrzewa, dzięki czemu jest gotowe do pracy w chwilę po włączeniu. Stały strumień pary w wysokości 50 g/min gwarantuje wystarczającą ilość pary do skutecznego wygładzania zagnieceń. Dodatkowe uderzenie pary 260 g/min umożliwia usuwanie nawet trudnych zagnieceń. Wykorzystaj dużą moc i silny wyrzut pary, aby prasować szybko i skutecznie.

Tefal FV6832 prasowanie

Żelazko Tefal FV6832 pozwala na manualne ustawienie poziomu intensywności pary oraz wysokości temperatury odpowiednich do rodzaju prasowanej tkaniny. Możesz również całkowicie wyłączyć wytwarzania pary. Jak wyprasować zasłony bez zdejmowania ich z okna? Skorzystaj z możliwości prasowania w pionie. W pionie możesz także wyprasować marynarki, płaszcze czy sukienki z wieloma falbankami, plisami i marszczeniami. Stopa żelazka FV6832 Ultragliss Plus pokryta jest powłoką Durilium AirGlide, która zapewnia płynne prowadzenie i 100% rozprowadzania pary. Dzięki temu materiał jest solidnie zwilżany na całej powierzchni, a prasowanie jest szybsze i efektywniejsze. Stopa jest samoczyszcząca się, a więc zadba o czystość oraz drożność kanalików parowych, by ewentualne drobinki wapienne nie plamiły Twoich ubrań. Każde żelazko wytwarzające parę narażone jest na osadzanie się kamienia we wnętrzu urządzenia, co może obniżać ilość wytwarzanej pary oraz uszkadzać jego podzespoły. Aby temu przeciwdziałać, zastosowano w modelu Tefal FV6832 Ultregliss Plus system antywapienny, który zapobiega osadzaniu się kamienia i dba o długą, nieprzerwaną żywotność urządzenia. Dzięki temu możesz uzupełniać FV6832 wodą bezpośrednio z kranu. Każde żelazko wytwarzające parę narażone jest na osadzanie się kamienia we wnętrzu urządzenia, co może obniżać ilość wytwarzanej pary oraz uszkadzać jego podzespoły.

Tefal FV6832 calc collector

Aby temu przeciwdziałać, zastosowano w modelu Tefal FV6832 Ultregliss Plus system antywapienny, który zapobiega osadzaniu się kamienia i dba o długą, nieprzerwaną żywotność urządzenia. Dzięki temu możesz uzupełniać FV6832 wodą bezpośrednio z kranu. Blokada kapania to funkcjonalność, która zapobiega kapaniu wody przez otwory parowe podczas prasowania. Gdy spada temperatura stopy, może zdarzyć się że woda nie zostanie przekształcona w parę oraz wydostawać się na zewnątrz. Funkcja blokady kapania odcina doprowadzanie wody chroniąc Twoją odzież. Automatyczny wyłącznik z kolei odcina dopływ prądu, gdy urządzenie jest dłuższy czas w bezruchu.

Specyfikacja: Tefal FV6832 Ultragliss Plus

Marka:

Tefal

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

260 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040077160