89,00 

Żelazko Raven EZ004X

Żelazko Raven EZ004X dzięki wydajnej mocy 2400W umiejętnie łączy w sobie oszczędne użytkowanie z szybkim nagrzewaniem się i efektywną pracą. Taka moc nie generuje zbyt wysokich opłat za prąd i zapewnia dobre warunki do wymiernej pracy. Bezkompromisowe wygładzanie nawet grubszych tkanin gwarantuje wyrzut pary – stały 25g/min i dodatkowy 120g/min. Dzięki temu z łatwością dostosowujesz parametry do każdego rodzaju prasowanego materiału.

Raven EZ004X żelazko parowe

Model Raven EZ004X jest niezwykle lekkie i poręczne, dzięki czemu możesz go wykorzystać także w pozycji pionowej. To fantastyczna opcja, by w ekspresowym tempie odświeżyć koszulę przed wyjściem do pracy lub nadać lekkości falbanom na spódniczce. Urządzenie posiada również opcję spryskiwacza oraz blokadę przeciw kapaniu. Z kolei wygodny w użyciu termostat pozwala idealnie dopasować parametry techniczne do rodzaju tkaniny. Żelazko Raven EZ004X docenisz również ze względu na łatwą pielęgnację i konserwację. Wbudowany system antywapienny skutecznie zapobiega osadzaniu się kamienia we wnętrzu urządzenia i tym samym dba o jego długą żywotność. Dzięki temu zyskujesz pewność, że podczas prasowania nie będzie brudzić świeżo wypranych, czyściutkich tkanin. Zbiornik ma pojemność 300ml, a otwór wlewowy jest szeroki i zapobiega rozlewaniu wody. Dzięki ergonomicznemu uchwytowi oraz długiemu, obrotowemu kablowi żelazko Raven EZ004X będzie dobrze z Tobą współpracować. Kabel nie bedzie się plątał ani wykręcał. Świetny stosunek dostępnych funkcji do niskiej ceny urządzenia sprawia, że jest ono szczególnie warte rozważenia do zakupu.

Raven EZ004X stopa

Ceramiczna stopka żelazka Raven EZ004X szybko się nagrzewa i równomiernie rozprowadza ciepło. Jest odporna na zarysowania czy uszkodzenia, dlatego wytrzymuje nawet bliższe spotkanie z guzikami czy suwakiem. Dobrze przemyślana została również forma stopy oraz rozmieszczenie otworów parowych. Szpiczasty czubek pozwala dotrzeć do tych nawet bardzo wąskich miejsc, a otwory znajdujące się na całej stopie idealnie dystrybuują parę. Wymierne efekty są więc gwarantowane.

Specyfikacja: Raven EZ004X

Marka:

Raven

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

120 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5902837830933