129,99 

Żelazko Raven EZ004X

Żelazko Raven EZ004X dzięki wydajnej mocy 2400W umiejętnie łączy w sobie oszczędne użytkowanie z szybkim nagrzewaniem się i efektywną pracą. Taka moc nie generuje zbyt wysokich opłat za prąd i zapewnia dobre warunki do wymiernej pracy. Bezkompromisowe wygładzanie nawet grubszych tkanin gwarantuje wyrzut pary – stały 25g/min i dodatkowy 120g/min. Dzięki temu z łatwością dostosowujesz parametry do każdego rodzaju prasowanego materiału.

Raven EZ004X żelazko parowe

Model Raven EZ004X jest niezwykle lekkie i poręczne, dzięki czemu możesz go wykorzystać także w pozycji pionowej. To fantastyczna opcja, by w ekspresowym tempie odświeżyć koszulę przed wyjściem do pracy lub nadać lekkości falbanom na spódniczce. Urządzenie posiada również opcję spryskiwacza oraz blokadę przeciw kapaniu. Z kolei wygodny w użyciu termostat pozwala idealnie dopasować parametry techniczne do rodzaju tkaniny.

Raven EZ004X stopa

Ceramiczna stopka żelazka Raven EZ004X szybko się nagrzewa i równomiernie rozprowadza ciepło. Jest odporna na zarysowania czy uszkodzenia, dlatego wytrzymuje nawet bliższe spotkanie z guzikami czy suwakiem. Dobrze przemyślana została również forma stopy oraz rozmieszczenie otworów parowych. Szpiczasty czubek pozwala dotrzeć do tych nawet bardzo wąskich miejsc, a otwory znajdujące się na całej stopie idealnie dystrybuują parę. Wymierne efekty są więc gwarantowane.

Żelazko Raven EZ004X docenisz również ze względu na łatwą pielęgnację i konserwację. Wbudowany system antywapienny skutecznie zapobiega osadzaniu się kamienia we wnętrzu urządzenia i tym samym dba o jego długą żywotność. Dzięki temu zyskujesz pewność, że podczas prasowania nie będzie brudzić świeżo wypranych, czyściutkich tkanin. Zbiornik ma pojemność 300ml, a otwór wlewowy jest szeroki i zapobiega rozlewaniu wody.

Dzięki ergonomicznemu uchwytowi oraz długiemu, obrotowemu kablowi żelazko Raven EZ004X będzie dobrze z Tobą współpracować. Kabel nie bedzie się plątał ani wykręcał. Świetny stosunek dostępnych funkcji do niskiej ceny urządzenia sprawia, że jest ono szczególnie warte rozważenia do zakupu.

Specyfikacja: Raven EZ004X

Marka:

Raven

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

120 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5902837837826