849,00 

Tefal Express Power SV8062

Generator pary Tefal SV8062 dzięki wytwarzaniu dużej ilości pary szybko i skutecznie rozprasuje zagniecenia Twoich ubrań. Urządzenie ma stały i precyzyjny wyrzut pary z siłą 130 g/min oraz dodatkowe uderzenie pary na poziomie 450 g/min. Jego moc to 2800W, przez co szybko się nagrzewa – w około 2 minuty jest gotowe do pracy. Ciśnienie pod którym para jest wtłaczana w tkaniny to 6.8 bar, a więc poradzi sobie z grubymi materiałami i płaszczami zimowymi.

Tefal SV8062 bez ryzyka przypalenia

Stacja pary Tefal SV8062 ma jeden program prasowania. Ustawiona fabrycznie temperatura i intensywność pary poradzą sobie z każdym materiałem i go wzorowo rozprostują, a z drugiej strony zapewnią bezpieczeństwo i go nie przypalą. Urządzeniem możesz prasować w pionie. Jest to praktyczna i przydatna opcja do odzieży ze zdobieniami i wzorami, których nie można prasować na sztywno na desce. Intensywna para zabije też do 99,99% bakterii, dzięki czemu możesz usunąć przykre zapachy i podnieść higienę ubrań.

Tefal SV8062 calc collector

Stopa w Tefal SV8062 to Durilium AirGlide – najlepsza powłoka od Tefal. Jest wyprofilowana i ma dużo otworów parowych. Daje śliskie, łatwe prowadzenie po tkaninie, dzięki czemu dłoń podczas prasowanie nie męczy się nadmiernie. Jest też trwała i nie zarysuje się podczas przypadkowego przejechania po suwakach czy metalowych dodatkach na ubraniach. Funkcja Autoclean wspomaga dbanie o jej czystość i skuteczność działania przez długi czas użytkowania.

Zbiornik wody ma pojemność 1.8l i ma bardzo duży otwór do jej nalewania, dzięki czemu cała czynność jest łatwa i wygodna. Dzięki wbudowanemu systemowi antywapiennemu Calc Collector urządzenie to jest chronione przed osadzaniem się kamienia. Szufladka zbiera drobinki osadu, a gdy przyjdzie pora na ich usunięcie ze stopy, sygnał dźwiękowy powiadomi o tym użytkownika poprzez lampkę na panelu generatora.

Urządzenie ma blokadę bezpieczeństwa, która ułatwia jego wygodne przenoszenie. Funkcja „strażak” wyłączy żelazko po chwili nieużywania, na wypadek jakby użytkownik zapomniał tego zrobić po zakończonym prasowaniu. Przewód na parę można zwinąć i umieścić w podstawie stacji. Pojemnik na wodę jest odłączany i można go uzupełnić w każdej chwili, bez konieczności wyłączania całego urządzenia.

Specyfikacja: Tefal SV8062 Express Power

Marka:

Tefal

Moc:

2800 W

Ciśnienie:

6.8 bar

Para podstawowa:

130 g/min

Para dodatkowa:

450 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040076866