1 279,20 

Generator pary Tefal Pro Express GV7830

Generator pary Tefal GV7830 Pro Express polepsza jakość prasowania i skraca czas wymagany na wykonanie tej czynności. Model ten ma moc 2400 W, przez co szybko się rozgrzewa. Wewnętrzny boiler podgrzewa wodę zamieniając ją w parę i zapewnia moc wytwarzania pary 120g/min, dodatkowy wyrzut pary 450 g/min. Ciśnienie 6.9 bara wdmuchuje parę w tkaniny, jej włókna stają się zmiękczone, a przez to szybciej i skuteczniej prasowane.

Tefal GV7830 generator pary ciśnienie

Stacja pary GV7830 ma system No Setting z jednym optymalnym poziomem połączenia pary i temperatury sprawia, że możesz bezpiecznie prasować wszystkie materiały. Generator ma także funkcję prasowania w pionie. Silny wyrzut pary zastępuje konieczność dociśnięcia tkaniny poprzez użycie deski. Dzięki temu możemy wyprasować tez koronki, plisy lub wiszące już firanki. Moc pary i wysokiej temperatury zabija 99,99% bakterii, a to zwiększa funkcjonalność urządzenia.

Tefal GV7830 stacja pary calc collector

Stopa modelu GV7830 to Durilium AirGlide – najlepsza z wszystkich dostępnych powłok marki Tefal. Gwarantuje płynne przesuwanie się po tkaninach oraz wysoką wytrzymałość, nawet gdy przejedziemy nią po suwakach czy guzikach. Stopa jest lekka i nie nadwyręża dłoni. Ma także mechanizm Autoclean – samoczyszczenia. Para rozchodzi się w trybie ciągłym, przez czubek, boki, środek jak i końcówkę wyprofilowanej stopy.

Tefal GV7830 posiada specjalne mechanizmy zabezpieczające urządzenie jak i prasowane tkaniny. Szufladka antywapienna Calc Collector zbiera powstający w boilerze kamień i ułatwia jego usuwanie, aby nie przedostał się do wewnętrznych elementów generatora i nie osiadł na nich. Dzięki temu żelazko pozostaje bezawaryjne, wytwarzana para ma stale silną moc, a drobinki kamienia nie wypadają na ubrania i ich nie brudzą podczas prasowania.

Praktyczność użycia zwiększa funkcja „strażaka”, bo wyłączy urządzenie po kilku po dłuższej chwili bezruchu. Blokada stopy umożliwia bezpieczne i wygodne przenoszenie. Przewód na parę może być zwinięty wokół podstawy stacji. Wyjmowany pojemnik na wodę można uzupełniać w dowolnym momencie, co jest bardzo przydatne podczas długich sesji prasowania.

Specyfikacja: Tefal GV7830 Pro Express

Marka:

Tefal

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6.9 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

450 g/min

Pojemność zbiornika:

1.6 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040065723