Tefal GV6721 Effectis Easy Plus

5.8

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Tefal Effectis Easy Plus GV6721

Generator pary Tefal GV6721 Effectis Easy Plus ma wymierne, dobre parametry które ułatwią Ci prasowanie i skrócą jego czas. Stacja wykazuje moc 2200W. Siła wytwarzania pary to 100g/min, a dodatkowy wyrzut pary wynosi 240 g/min. Ciśnienie wyrzucanej pary to 5 bar. Urządzenie posiada wbudowane mechanizmy zabezpieczające jej wnętrze jak i prasowane ubrania. Szufladka Calc Collector wyłapuje kamień w boilerze i umożliwia jego łatwe usuwanie, aby nie osiadł na wewnętrznych elementach i nie obniżał mocy wytwarzania pary.

Tefal GV6721 Effectis easy plus ciśnienie

Stacją pary Tefal GV6721 z jednym programem prasowania możesz bezpiecznie prasować wszystkie materiały, od najdelikatniejszego po najgrubsze. Generator umożliwia prasowanie w pionie. Mocny wyrzut pary przenika przez koronki, falbanki i inne kształty które chcesz odświeżyć, unosząc je i nadając im ogłady i puszystości. Wysoka temperatura i para zabijają 99,99% bakterii, a to zwiększa funkcjonalność generatora pary.

Tefal GV6721 Effectis easy plus stacja pary

Stopa w modelu Tefal GV6721 to Durilium AirGlide – najlepsza z powłok Tefal. Daje płynne, łagodne suwanie po tkaninie i dużą wytrzymałość, nawet w przypadku przesunięcia stopą po guzikach lub zamkach błyskawicznych. Stopa jest lekka i nie przeciąża dłoni. Ma też opcję Autoclean – samoczyszczenia. Para rozchodzi się nieprzerwanie, przez czubek, boki, środek jak i końcówkę wyprofilowanej stopy.

Tefal GV6721 ma funkcję „strażaka” i wyłączy żelazko po dłuższej chwili nieużywania. Blokada stopy gwarantuje bezpieczne i wygodne przenoszenie. Przewód na parę łatwo zwinąć wokół podstawy stacji. Pojemnik na wodę można uzupełnić w każdym momencie, co jest wygodne podczas długich sesji prasowania.

Specyfikacja: Tefal GV6721 Effectis Easy Plus

Marka:

Tefal

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

5 bar

Para podstawowa:

100 g/min

Para dodatkowa:

240 g/min

Pojemność zbiornika:

1.4 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040060148